W 2022 roku w końcu wszedłem do Fortnite, aby grać jako Naruto i Han Solo


Fortnite jest absolutnie dziki. Stoję na Spawn Island jako Naruto i czekam na rozpoczęcie mojej pierwszej właściwej sesji Battle Royale. W towarzystwie mojego rodzeństwa, które używa skórki Kakashi Hatake jako uzupełnienia mojej, poświęcam chwilę na zanurzenie się w otaczającym mnie absurdzie. Inny gracz biega z gigantycznym młotem jako Goku z Dragon Ball Z, podczas gdy Daryl z Chodzące trupy stoi w niewielkiej odległości. Potem, gdy spadam na spadochronie z autobusu bojowego i podnoszę trochę broni, widzę na ekranie Naruto dzierżącego karabin. Szczerze mówiąc, nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę – to tak, jakbym była w jakimś dziwnym, gorączkowym śnie i wiem, że daleko mi do samotności w tym myśleniu.

Ale to jest dokładnie czemu Jestem tutaj. To znaczy, jak często możesz biegać w trybie rywalizacji wieloosobowej jako Han Solo, podczas gdy twój kolega z drużyny zasłania ci plecy jako gigantyczny banan w wyblakłym kapeluszu przeciwsłonecznym i kąpielówkach? Po tym, jak na początku roku przegapiłem kilka crossoverów, które wprowadziły wiele kultowych postaci ze świata anime, filmów i nie tylko, powrót skórek Naruto przekonał mnie, by w końcu i entuzjastycznie wkroczyć do świata Fortnite w rok 2022… i już zabrał mnie na niezłą przejażdżkę.

Bieg Narutowicza

(Źródło zdjęcia: Epic Games)Źródło : https://www.gamesradar.com/in-2022-i-finally-stepped-into-fortnite-to-play-as-naruto-and-han-solo/