VR „Fortnite”? Wyciek odkrywa kod „Oculus” w najnowszej aktualizacji, twierdzi, że jest to zadanie 2


Nowy przeciek „Fortnite” pojawia się w sieci i mówi o obsłudze VR dla słynnej gry battle royale, pochodzącej z kodu z najnowszej aktualizacji gry, która zawiera jej najnowsze funkcje. Przeciek twierdził, że „Fortnite” VR widział odniesienia do „Oculus”, który jest poprzednią nazwą firmy Meta, zajmującej się wirtualną rzeczywistością, przed jej niedawną zmianą.

Wycieki „Fortnite VR” pochodzą z kodu „Oculus” z najnowszej aktualizacji

(Zdjęcie: Radiantwolf za pośrednictwem zrzutu ekranu na Twitterze)

Według najnowszy tweet przez znanego przeciekacza „Fortnite” HYPEX, najnowsza aktualizacja „Fortnite”, wydana 30 sierpnia, dała wskazówki dotyczące nadchodzącego przedsięwzięcia Battle Royale w grach VR. Przeciek powiedział, że na jego kodach pojawiły się kody dotyczące „Oculusa” i może to być przygotowanie do nadchodzącego doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości.

Ten przeciek oznacza, że ​​gracze mogliby doświadczyć „Fortnite” przez okulary VR i nadal grać za pomocą konsoli lub elementów sterujących komputera. Istnieją ogromne możliwości, które otworzy przejście na VR, zwłaszcza że wcześniejsze spekulacje na temat grania w „Fortnite” w wirtualnej rzeczywistości są doświadczeniem, które fani prosili w przeszłości.

Przeczytaj także: Aktualizacja „Fortnite Dragon Ball”: Epic Games dodaje Son Goku i Squad w najnowszym crossoverze

„Fortnite” zagra w Meta Oculus Quest 2?

HYPEX powiedział, że może być dostępny w urządzeniu Meta Quest 2, a „Fortnite” wkrótce zaoferuje „odpowiednią obsługę VR” dla tytułu. Mimo to nie ma informacji ani komentarzy od Epic Games dotyczących tego wyjątkowego cyfrowego doświadczenia, które twierdził przeciek, a wiadomości prawdopodobnie pozostają spekulacjami dotyczącymi gry.

Quest 2 jest obecnie jednym z najbardziej znanych urządzeń VR, oferującym różne wrażenia w rzeczywistości mieszanej dla świata.

Aktualizacje „Fortnite” i VR

Epic Games i Battle Royale „Fortnite” nie mają wcześniejszych przecieków na temat przenoszenia swoich doświadczeń do świata wirtualnej rzeczywistości, ale nadszedł czas na firmę, ponieważ branża VR kwitnie. Jednak w zeszłym roku pojawiły się wiadomości, że Epic Games rozwija metaverse i wirtualny świat w ramach jednego ze swoich projektów, zapewniając już 1 miliard dolarów dla nowego świata.

Sony jest jedną z firm, które zainwestowały we wspomnianą cyfrową rzeczywistość Epic Games, bez aktualnych informacji na temat metawersu i jego rozwoju.

Mimo to jest to bardzo ceniony projekt firmy, zwłaszcza że „Fortnite” Epic Games okazał się w teraźniejszości znaczącą platformą z możliwościami metaverse. W grze odbywały się różne zajęcia i koncerty online, co dało publiczności szansę na zdalne doświadczenie.

Niemniej jednak doświadczenie „Fortnite” nie ma szansy spojrzeć przez obiektywy VR lub zestawy słuchawkowe, a także kontrolować go za pomocą kontrolerów ruchu, które są popularne wśród urządzeń AR/VR. Na razie ten przeciek pozostaje informacją, która wciąż jest kwestionowana, a Epic nie ma oficjalnego potwierdzenia dla projektu „Fortnite” VR.

Powiązany artykuł: Eksperci danych odkrywają cztery potencjalne crossovery „Fortnite”, w tym „Destiny” i „Family Guy”

Ten artykuł jest własnością TechTimes

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

ⓒ 2022 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.





Źródło : https://www.techtimes.com/articles/279897/20220831/fortnite-vr-leaker-discovers-oculus-code-latest-update-claims-quest.htm