Valheim spotyka się z Fortnite z dużą aktualizacją gry do zarządzania sklepem w piaskownicy

Wreszcie nadeszła nowa aktualizacja do gry Saleblazers

Wyobraź sobie grę, która łączy walkę i budowanie w otwartym świecie Fortnite z elementami przetrwania i tworzenia gier z gier takich jak Valheim i Minecraft. Dodaj trochę magii społeczności Stardew Valley i masz Saleblazers. Ta niezależna gra RPG typu sandbox opracowana przez Airstrafe Interactive koncentruje się na sprzedaży towarów i od Ciebie zależy, czy chcesz prowadzić przytulny mały sklep, czy duże imperium handlowe – ale będziesz musiał wyjść i sam kupić towary.

Najnowsza aktualizacja Saleblazers, zatytułowana „Licencja na sprzedaż”, jest już dostępna w ramach odbywającego się w tym tygodniu Festiwalu Kapitalizmu i Gospodarki Steam. Ta aktualizacja tej gry RPG z wczesnym dostępem wprowadza nowe lokalizacje, więcej zadań, sposoby na powiększenie imperium większe niż kiedykolwiek i coraz wyższe stawki.

Jedną z największych atrakcji tej aktualizacji jest nowe zadanie „Pustynne wyzwanie”, w którym będziesz walczył o odzyskanie pustyni z rąk niebezpiecznej grupy kultystów. Będziesz mógł tam także wybudować nowy sklep, choć palący upał i ciągłe zagrożenie ze strony otaczających go ghuli utrudniają to przedsięwzięcie.

Jeśli odniesiesz sukces na pustyni, istnieje duży potencjał, ale porażka niesie ze sobą jeszcze większe ryzyko; Jeśli nie zadbasz o swój biznes i ocena Twojego sklepu spadnie do zera, zostanie on zamknięty, a cała Twoja ciężka praca zostanie wymazana, co oznacza, że ​​będziesz zmuszony zaczynać od zera.

Rozszerzenia i inne nowe funkcje

Ta aktualizacja wprowadza także wiele rozszerzeń. Nowe belki kamienne i węglowe pozwolą Ci wznosić się wyżej niż kiedykolwiek, a do zarządzania największymi sklepami będziesz mógł jednocześnie zatrudniać dwa razy więcej pracowników. Pojawia się nawet wezwanie NPC, aby ci pomóc.

Aktualizacja „Licencji na sprzedaż” Saleblazers jest już dostępna. Jeśli chcesz kupić grę, możesz to zrobić za pośrednictwem wczesnego dostępu Steam – Airstrafe Interactive planuje „co najmniej dwa lata” wczesnego dostępu po premierze we wrześniu 2023 r. i chociaż nadal jest kilka błędów do naprawienia, jest to jasne, że Saleblazers ma duży potencjał do dalszego rozwoju.

Możesz także sprawdzić nasz wybór najlepszych gier z otwartym światem, w które będziesz mógł grać na PC w 2024 roku, a także najlepszych gier typu sandbox, które zapewnią Ci zajęcie.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby zdobywać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com