Valheim spotyka się z Fortnite wraz z wydaniem dużej aktualizacji tej gry RPG do zarządzania sklepem

Rewolucyjne wrażenia z gry

Odkryj zupełnie nowe wrażenia z gry, które łączą elementy Fortnite, Valheim i Minecraft z odrobiną magii społeczności Stardew Valley. Witamy w świecie Saleblazers, niezależnej gry RPG typu sandbox, która koncentruje się na sprzedaży towarów.

To od Ciebie zależy, czy poprowadzisz mały sklep w sąsiedztwie, czy w pełni rozwinięte imperium biznesowe, ale będziesz musiał wyruszyć w podróż, aby zdobyć towary.

Nadejście aktualizacji 14

W ramach odbywającego się w tym tygodniu Festiwalu Kapitalizmu i Gospodarki Steam dostępna jest już aktualizacja 14 Saleblazers. Najnowsza aktualizacja wczesnego dostępu do gry RPG z otwartym światem, zatytułowana „Licencja na sprzedaż”, wprowadza nowe lokalizacje, dodatkowe zadania, sposoby na powiększenie imperium większe niż kiedykolwiek i coraz trudniejsze stawki do złagodzenia.

Co nowego w aktualizacji

Ta aktualizacja zawiera nowe zadanie „Pustynne wyzwanie”, w którym będziesz walczył o odzyskanie pustyni z rąk niebezpiecznej grupy fanatyków. Będziesz także mógł zbudować nowy sklep na miejscu, ale palący upał i ciągłe niebezpieczeństwo ze strony otaczających go ghuli może utrudnić to zadanie.

W przypadku awarii ryzyko jest jeszcze większe; Jeśli nie zadbasz o swój lokal, a ocena Twojego sklepu spadnie do zera, zostanie on zamknięty, a cała Twoja praca zostanie wymazana, co zmusi Cię do rozpoczęcia od zera.

Rozszerzenie gry

Aktualizacja wprowadza także wiele rozszerzeń. Nowe belki kamienne i węglowe pozwolą Ci wznosić się wyżej niż kiedykolwiek, a do prowadzenia największych sklepów będziesz mógł jednocześnie zatrudnić dwa razy więcej pracowników. Pojawiają się nawet przyzwanie NPC, aby ci pomogli.

Aktualizacja Licencji Saleblazers na sprzedaż jest już dostępna. Jeśli chcesz zdobyć grę dla siebie, możesz to zrobić w ramach wczesnego dostępu Steam. Celem Airstrafe Interactive jest zapewnienie „co najmniej dwóch lat” wczesnego dostępu po premierze we wrześniu 2023 r. i chociaż nadal istnieją pewne błędy do naprawienia, jasne jest, że Saleblazers ma duży potencjał wzrostu.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby być na bieżąco z aktualnościami, recenzjami i przewodnikami dotyczącymi gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.pcgamesn.com