Używanie sprzętu wędkarskiego w trybie kreatywnym Fortnite


Posługiwać się Wędkarstwo materiały eksploatacyjne jako narzędzia do wyciągania przedmiotów i ryb Strefy wędkarskie. Te materiały eksploatacyjne mogą być również używane do przyciągania graczy podczas walki. Możesz używać tych materiałów eksploatacyjnych w połączeniu ze strefą wędkarską, aby tworzyć tryby gry, takie jak Fishing Tycoon.

Materiały eksploatacyjne wędkarskie obejmują:

 • Kreatywna wędka

 • Pistolet harpunowy

 • Kreatywna wędka Pro

Znajdowanie i umieszczanie materiałów eksploatacyjnych

 1. Z Tworzyć trybwciśnij Patka klucz, a następnie kliknij TWÓRCZY na górny pasek nawigacyjny aby wybrać KREATYWNE ekwipunek ekran, jeśli nie został jeszcze wyświetlony.

 2. Kliknij MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE patka.

 3. Przewiń, aby znaleźć i wybrać materiał eksploatacyjny, użyj Szukaj pole, aby wyszukać materiał eksploatacyjny według nazwy, lub sprawdź listę odpowiednich Kategorie specyficzne dla materiału eksploatacyjnego, którego szukasz do filtrowania widoku.

 4. Kliknij materiał eksploatacyjny, a następnie kliknij albo Wyposażyć lub Dodaj do skrzyni.

Kliknięcie Wyposażyć doda materiał eksploatacyjny do twojego Pasek wyposażenia. Gdy wrócisz do trybu tworzenia, możesz wyświetlić wszystkie posiadane elementy wyposażony naciskając F klucz. Możesz wybrać wyposażone przedmioty, przewijając środkowym przyciskiem myszy lub naciskając odpowiedni numer na klawiaturze.

Od Klatka piersiowa możesz wybrać jedną z nich Utwórz skrzynię lub Utwórz lamę przechowywać materiały eksploatacyjne w a skrzynia lub lama do użycia w grze.

Skrzynie i lamy to świetny sposób na oferowanie graczom zestawów przedmiotów. Wybieranie Dodaj do skrzyni doda materiał eksploatacyjny do Klatka piersiowa patka. Za każdym razem, gdy klikniesz Dodaj do skrzyniliczba przedmiotów wzrośnie o jeden, co jest pokazane jako żółte pole w zakładce Skrzynia.

Do zakładki Skrzynia możesz dodać maksymalnie piętnaście przedmiotów. Kiedy jest pełny, Dodaj do skrzyni przycisk zniknie. Aby dodać więcej przedmiotów, musisz najpierw usunąć przedmioty z Klatka piersiowa patka.

Istnieje wiele sposobów oferowania tych przedmiotów graczom. Użyj dowolnego z urządzeń pod Rejestracja materiałów eksploatacyjnych w celu zaoferowania lub zażądania tych przedmiotów podczas rozgrywki.

Zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi

Pasek wyposażenia wędkarskiego

Możesz zarządzać tymi materiałami eksploatacyjnymi w Bawić się Spis**. Aby uzyskać dostęp do Zagraj w ekwipunek ekran, naciśnij Patka i kliknij Bawić się na górnym pasku nawigacyjnym. Tutaj możesz zamienić pozycje przedmiotów lub upuścić je z paska wyposażenia.

Granica wyspy

Za pomocą narzędzia Telefon nie można zmieniać położenia ani kopiować materiałów eksploatacyjnych. Aby usunąć sprzęt eksploatacyjny z ekwipunku w trybie tworzenia, musisz na chwilę opuścić granicę wyspy, która jest widoczna jako przezroczysta pomarańczowa ramka. Gdy to zrobisz, cały ekwipunek zostanie wyczyszczony.

Korzystanie z materiałów eksploatacyjnych wędkarskich

Aby użyć tych przedmiotów, kliknij prawym przyciskiem myszy, aby rzucić linkę, a następnie kliknij prawym przyciskiem ponownie, gdy spławik opadnie, aby wciągnąć linkę z powrotem. Linka harpuna automatycznie zwija się po rzucie.

Materiały eksploatacyjne

Stosowanie

Kreatywna wędka

Kreatywna wędka

Służy do wyciągania przedmiotów i ryb ze Stref Rybackich. Gracze mogą rzucić żyłkę i wciągnąć ją z powrotem, gdy spławik zatonie. Gracze mogą wyposażyć tylko jeden z tych przedmiotów w stos.

Kreatywna wędka

Pistolet harpunowy

Pistolet harpunowy

Podwaja się jako narzędzie wędkarskie i broń. Harpoon Gun może być używany do wyciągania przedmiotów w strefach połowów i przyciągania wrogich graczy, zadając 75 punktów obrażeń. Pistolet harpunowy ma magazynek o pojemności 10 i używa amunicji tylko wtedy, gdy cel zostanie trafiony. Gracze mogą wyposażyć tylko jeden z tych przedmiotów w stos.

Pistolet harpunowy

Kreatywna wędka Pro

Kreatywna wędka Pro

Podobnie jak Creative Fishing Rod, może być używany do wyciągania przedmiotów ze stref wędkarskich. Przedmioty ściągane profesjonalną wędką mogą osiągnąć wyższą jakość. Gracze mogą wyposażyć tylko jeden z tych przedmiotów w stos.

Rejestracja materiałów eksploatacyjnych

Zarejestrowane materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne można zrzucać bezpośrednio na urządzenia, które mogą pomieścić lub dotacja przedmiotów. Musisz Zarejestruj się te elementy do zapisania w pamięci urządzenia.

Rejestracja materiałów eksploatacyjnych

Aby zarejestrować materiały eksploatacyjne w urządzeniu, stań bezpośrednio na urządzeniu lub tuż obok niego.

Aby zarejestrować materiał eksploatacyjny dla tego rodzaju urządzenia, wykonaj poniższe czynności. (Możesz także obejrzeć wideo poradnik który pokazuje, jak rejestrować materiały eksploatacyjne, na przykład rzemieślniczy lub inny w grze posługiwać się.)

 1. W ekwipunku CREATIVE znajdź sprzęt i przedmioty, które chcesz zarejestrować za pomocą urządzenia i wyposaż je.

 2. W trybie tworzenia stań bezpośrednio obok urządzenia, które zarejestruje element.

 3. wciśnij Patka klawisz do otwierania BAWIĆ SIĘ ekran inwentaryzacji.

 4. Kliknij materiał eksploatacyjny, a następnie naciśnij jeden z nich Z lub X podzielić lub upuścić element. Możesz także przeciągnąć element na bok, aż do ikona plecaka wydaje.

Zgodne urządzenie automatycznie zarejestruje upuszczony materiał eksploatacyjny. Zgodne urządzenia, w których można przechowywać materiały eksploatacyjne, obejmują:

Użyj tych urządzeń, aby skonfigurować własny system przyznawania i odradzania materiałów eksploatacyjnych na twojej wyspie.

Używanie materiałów eksploatacyjnych do tworzenia

Materiały eksploatacyjne można łączyć ze sobą i z bronią, aby stworzyć proces rzemieślniczygdzie gracze wymieniają jeden przedmiot lub grupę przedmiotów na inny.

Aby to zrobić, wybierz z powyższej listy kompatybilnych urządzeń, np. Przycisk warunkowy oraz Generator przedmiotów aby skonfigurować proces tworzenia.

Na przykład możesz wymagać Deski oraz Prosty sznurek jako przedmioty potrzebne do wykonania Kreatywne wędki.

Odwiedź naszą samouczki wideo aby dowiedzieć się więcej o pracy z materiałami eksploatacyjnymi i uzyskać wskazówki, jak poprawić rozgrywkę.Źródło : https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/creative/docs/using-fishing-consumables-in-fortnite-creative