Fortnite i Gwiezdne Wojny: Nowe postacie i wydarzenie 'Znajdź moc’

Fortnite współpracuje z Gwiezdnymi Wojnami

Fortnite współpracował z Lucasfilmem i Disneyem przez wiele lat, aby wprowadzić elementy kosmetyczne i wydarzenia związane z Gwiezdnymi Wojnami do gry. Teraz, z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen 2023, Fortnite rozszerza swoją listę postaci z Anakinem Skywalkerem, Padme Amidalą, Darthem Maulem i żołnierzami klonów.

Nowe wydarzenie „Znajdź moc”

Obie strony spotkały się, aby stworzyć nowe wydarzenie „Znajdź moc”, które będzie trwać do 23 maja 2023 r. Na Wyspie Battle Royale gracze spotkają Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Dartha Maula, którzy pomogą w treningu mocy Jedi i Sithów. Gracze otrzymają miecz świetlny i nowe zdolności Mocy, które będą mogli wykorzystać na przeciwnikach.

Premium i darmowe treści

Epic Games dodało również ścieżkę nagród dla Gwiezdnych Wojen, która działa jak mini przepustka bojowa. Autostrada zawiera mnóstwo kosmetyków związanych z Gwiezdnymi Wojnami, a gracze otrzymają strój Clone Trooper jako ostateczną nagrodę. Premium kosztuje 1,00 V-dolców i obejmuje żołnierza Wolf Pack Trooper, żołnierza-klona Ahsoki i stroje Dartha Maula.

Ponadto, Anakin Skywalker i Padme Amidala zostali dodani do sklepu z przedmiotami. Strój Padme ma alternatywny styl Battle Worn, inspirowany jej wyglądem w Geonosis w Gwiezdnych Wojnach, odcinek 2: Atak klonów. Odpowiednie zestawy zawierają również szybowce, kilofy i ozdoby, które można dodać do pleców postaci. Pakiet żołnierzy 501. i 212. batalionu dodaje skórki żołnierzy-klonów.

Tradycja Fortnite

Fortnite ma tradycję dodawania treści związanych z Gwiezdnymi Wojnami na cześć 4 maja, a w tym roku nie jest inaczej. Gdy wskoczysz do wydarzenia tematycznego w tym miesiącu, pamiętaj, aby liczyć na GameGrin dla wszystkich swoich Fortnite aktualności.

Darmowa gra Battle Royale jest obecnie dostępna za darmo na wszystkich głównych platformach.

Źródło: GameGrin.