Uzyskaj zwrot pieniędzy za Fortnite od FTC

Grasz w Fortnite i chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Wiedza o tym, jak uzyskać zwrot pieniędzy w grze, może być trudna ze względu na regularnie zmieniające się zasady i metody. Jednak najnowsze wiadomości dają graczom Fortnite możliwość zażądania zwrotu pieniędzy w drodze porozumienia z Federalną Komisją Handlu (FTC). Epic Games, firma stojąca za Fortnite, zgodziła się zapłacić znaczne 245 milionów dolarów pod koniec 2022 roku, co stanowi jedną z największych kwot zapłaconych w branży gier wideo. Jeśli interesuje Cię Fortnite, upewnij się, że wiesz, jak grać w tę grę na iPadzie lub znasz wymagania systemowe gry.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy w Fortnite od FTC?

Aby uzyskać zwrot pieniędzy, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Przejdź do oficjalnej strony z prośbą o zwrot pieniędzy w Fortnite FTC i kliknij „Poproś o zwrot pieniędzy”.
  2. Wybierz, czy otrzymałeś wiadomość e-mail od FTC, czy nie.
  3. W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie numeru roszczenia, jeśli odpowiedziałeś „tak”, lub identyfikatora Epic Games, jeśli odpowiedziałeś „nie”.
  4. Aby znaleźć swój identyfikator Epic Games, zaloguj się do ustawień swojego konta na stronie Epic Games. Składa się z 32 znaków.
  5. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać zwrot pieniędzy po rozdystrybuowaniu wszystkich środków.
  6. Jeśli odpowiedziałeś „nie”, będziesz musiał postępować zgodnie z procedurą, aby wskazać przedmiot, za który chcesz otrzymać zwrot pieniędzy i datę zakupu. Możesz też znaleźć swoją prośbę na swoim koncie, jeśli została zatwierdzona, ale nie masz listu z potwierdzeniem.

Kto jest uprawniony do zwrotu kosztów FTC w Fortnite?

Możesz kwalifikować się do zwrotu pieniędzy, jeśli spełniasz następujące kryteria:

  • Pobrano opłatę za walutę w grze, której nie zamierzałeś kupić w okresie od stycznia 2017 r. do września 2022 r.
  • Możesz także otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli Twoje dziecko dokonało nieautoryzowanych zakupów kartą kredytową w okresie od stycznia 2017 r. do listopada 2018 r.
  • Twoje konto zostało zablokowane w okresie od stycznia 2017 r. do września 2022 r. po zgłoszeniu nieprawidłowych obciążeń wystawcy karty kredytowej.

Pamiętaj, że ostateczny termin składania wniosków upływa 17 stycznia 2024 r. Nawet jeśli wcześniej pobrałeś nadmierne opłaty za przedmioty kosmetyczne, możesz nie kwalifikować się do zwrotu pieniędzy w Fortnite, jeśli nie dotrzymasz tego terminu. Należy zachować ostrożność podczas zarządzania informacjami o koncie. Informacje należy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem witryny Epic Games lub oficjalnej witryny FTC. Uważaj na oszustwa związane z procesem zwrotu pieniędzy. Aby uzyskać zwrot pieniędzy, nie musisz podawać nazwy konta ani hasła. Do złożenia wniosku wymagany jest wyłącznie identyfikator Epic Games.

Pamiętaj, że niektóre linki w tym artykule mogą być linkami partnerskimi. Dokonując zakupów za pośrednictwem tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com