Usterka wózka Fortnite Golf sprawia, że ​​postać gracza niewłaściwie się trzęsie


Fortnite, podobnie jak wszystkie gry, od czasu do czasu doświadcza usterek. Wahają się od nieszkodliwych do szkodliwych, ale zazwyczaj nie są to odmiany przełomowe. Większość z nich nie daje nawet graczom znaczącej przewagi w grze. A nawet gdy pojawiają się usterki, Fortnite ma dedykowany zespół, który w razie potrzeby je naprawi.

Czasami jednak zdarzają się usterki, które są bardziej szkodliwe, zwłaszcza że większość odbiorców Fortnite jest po młodszej stronie. Na szczęście nie było ich zbyt wiele. Na myśl przychodzi przede wszystkim usterka Calamity and Jubilation. Teraz jest kolejna usterka w tym samym stylu, którą Fortnite chciałby naprawić tak szybko, jak to możliwe.


Usterka Fortnite powoduje niewłaściwy ruch, powraca do usterki Calamity

Wygląda na to, że usterka, o której mowa, nie wymaga specjalnej skórki ani emotki, aby ją ukończyć. Tym razem przyczyną usterki są raczej nowo zwrócone wózki golfowe. Wózki golfowe zostały ponownie wprowadzone do gry, ale ewidentnie nie bez problemów. Powoduje to raczej nieodpowiednią scenę, szczególnie dla młodszych graczy Fortnite.

Gracz, który odkrył usterkę, Glitch King, pije tarczę, ale wydaje się, że nie jest to konieczne do usterki. Wózki golfowe naturalnie poruszają się i trzęsą, podobnie jak ich silnik, a gracze siedzący na tylnych siedzeniach poruszają się wraz z nim, powodując nieodpowiednią scenę.

Skórka Calamity stała się niesławna ze względu na nieodpowiednią usterkę (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Skórka Calamity stała się niesławna ze względu na nieodpowiednią usterkę (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

FortniteStatus nie opublikował żadnej aktualizacji, więc nie jest jasne, czy Epic Games zdaje sobie sprawę z tej usterki. Można jednak rozsądnie założyć, że zajmą się tym, gdy już to zrobią. Usterka może spowodować usunięcie wózków golfowych, ale Epic Games z pewnością zrobi to, co konieczne, aby naprawić ten problem i zrobi to jak najszybciej.

Na razie w grze pozostają wózki golfowe, z których gracze mogą korzystać i niestety doświadczają tej usterki. Dopóki Epic Games nie zda sobie z tego sprawy i nie naprawi tego, tak będzie na razie.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A9D1B29B1E9441C2B58EBD54D62C219C&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-golf-cart-glitch-making-players-character-shake-inappropriately&c=18266023158440730705&mkt=fr-fr