Usterka Fortnite uniemożliwia graczom zakup lub wyrównanie przepustki bojowej


Nie możesz kupić przepustki bojowej Fortnite? Gracze Fortnite są teraz zdezorientowani, ponieważ usterka uniemożliwia im zakup lub podwyższenie poziomu przepustki bojowej do gry Battle Royale. W niektórych przypadkach sklep pokazuje, że cena kupowania poziomów jest bezpłatna, ponieważ została obniżona do zera V-dolców, ale tak naprawdę nie można nic zrobić. Zamiast tego wybranie opcji zakupu uniemożliwia zrobienie czegokolwiek poza wycofaniem się ze strony.

Oficjalne konto Fortnite Status dewelopera Epic Games potwierdza, że ​​przyczyną jest usterka, co jest prawdopodobnie powodem, dla którego obecnie nie możesz odebrać przepustki bojowej ani wydać V-dolców, aby wyrównać ją w celu uzyskania dodatkowych nagród. Konto tweetuje: „Badamy problem, który uniemożliwia graczom zakup przepustki bojowej, a także poziomów przepustki bojowej. Prześlemy aktualizację, gdy problem zostanie rozwiązany”.

Ponieważ sezon 2 rozdziału 4 Fortnite prawie się skończył, jest mało prawdopodobne, że wielu graczy chce teraz kupić przepustkę bojową. Jednak biorąc pod uwagę, że sezon ma się zakończyć 9 czerwca, istnieje duża szansa, że ​​​​gracze mogą pomyśleć o podwyższeniu poziomu, aby odebrać wszelkie nagrody, których nie byli w stanie zdobyć w trakcie sezonu, w tym skórkę Fortnite Eren Jaeger z niezwykle popularne anime Atak Tytanów.

Epic Games zazwyczaj dość szybko rozwiązuje problemy, więc jest prawdopodobne, że ten błąd Fortnite nie pozostanie zbyt długo. Dlatego jeśli sam na to wpadłeś, nie martw się – a jeśli zobaczyłeś zniżkę do zera V-dolców i pomyślałeś, że możesz przegapić szansę na darmowe poziomy przepustki bojowej, przykro nam to mówić że to prawdopodobnie tylko część tej usterki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​prawdopodobnie niczego nie przegapiłeś.

Ci z was, którzy próbują ręcznie zakończyć swoją przepustkę bojową, będą chcieli sprawdzić nasz przewodnik po mapie Fortnite w rozdziale 4 sezonu 2, aby upewnić się, że nie przegapisz najlepszych skórek Fortnite. Mamy również wszystkie szczegóły dotyczące nowego trybu rankingowego Fortnite dla ultra-konkurencyjnych wśród was.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=647c28741a2b406c95fcc2809192cfe4&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Ffortnite%2Fglitch-battle-pass&c=2794123517957212662&mkt=fr-fr