Usterka Fortnite pozwala graczom na wcześniejsze odebranie nagrody Battle Pass, oto jak


Glithe w Fortnite są dość powszechne, a gracze są przyzwyczajeni do spotykania ich w grze. Usunięcie ich z gry wymaga od deweloperów sporo wysiłku. Jednak gdy tylko jeden zostanie usunięty, wyskakuje kolejny.

Na szczęście gra nie jest obciążona ogromnymi trzaskami, które drastycznie wpływają na rozgrywkę. Drobne usterki mogą być problemem dla graczy, ale przez większość czasu zapewniają im dodatkowe korzyści.

Niedawna usterka Fortnite została zgłoszona, aby nagradzać graczy nagrodami Battle Pass, które nie zostały jeszcze odblokowane.


Usterka w Fortnite: Warianty Toona Fish odblokowują dodatkowe nagrody

Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 wprowadził kilka postaci, w tym rybę Toona. Ten monochromatyczny wariant popularnej postaci wzbudził zainteresowanie graczy i wszyscy chętnie mieli go w grze.

Wkrótce firma Epic wprowadziła funkcję dostosowywania ryb Toona w różnych kolorach. Gracze muszą zebrać atrament z gry i odblokować warianty w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8.

Oto kilka wariantów, dla których Toona Fish ma mieć style postaci w przyszłości! https://t.co/Wu9D86NlHR

Podobnie jak w zeszłym sezonie, w sezonie 8 Fortnite wprowadzono stronę z bonusami dla przepustki bojowej. Nagrody bonusowe wymagają od graczy, aby się starali i osiągali wyższe poziomy, aby odblokować nagrody. Jednak ze względu na nową usterkę przedmioty można odebrać nawet na niższym poziomie.

Gracze będą musieli odblokować warianty Toona Fish w grze. Każdy odblokowany wariant będzie się liczył jako nagrody otrzymane z przepustki bojowej. Po zdobyciu wymaganej liczby nagród, aby odblokować stronę bitwy z nagrodami bonusowymi, gracze mogą z łatwością odebrać kosmetyki i inne przedmioty za darmo dzięki Battle Stars.

@TaborTimeYT Musisz na to spojrzeć. Spójrz na liczbę żądanych nagród bonusowych. Klip się zepsuł, ale kiedy odbierzesz wariant ryby toona, liczy się on na stronie z bonusami https://t.co/pNwYTv5uGN

Nie trzeba dodawać, że ta usterka jest niesamowicie przydatna dla graczy, którzy chcą posiadać wspaniałe nagrody, które znajdują się w sekcji nagród bonusowych. Usterka nie wpływa na rozgrywkę, poza tym, że gracze mogą wpaść na wyspy ze specjalnymi kosmetykami.

Jest całkiem pewne, że Epic zauważy tę usterkę i ostatecznie wprowadzi łatkę, aby to naprawić w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8. Jednak podjęcie jakichkolwiek działań przez programistów zajmie trochę czasu. Dlatego zaleca się graczom, aby udali się do gry i złapali te przedmioty, zanim Epic zainterweniuje, aby naprawić usterkę.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8603CE98194443F2A27272F2927671EB&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-glitch-allowing-players-claim-battle-pass-reward-early&c=14805117672071871344&mkt=fr-fr