Premiera trybu rankingowego Fortnite już jutro! – Videogamer.com

Tryb rankingowy Fortnite już jutro!

Firma Epic ujawniła, że ​​od jutra wprowadzi wyczekiwany tryb rankingowy do swojej strzelanki typu battle royale Fortnite – i wyszczególniła, czego mogą się spodziewać gracze.

Tweet z konta Fortnite Status ujawnił, że aktualizacja nie pojawi się zgodnie ze zwykłym wtorkowym harmonogramem, jak mogli się spodziewać fani, ale zamiast tego spadnie jutro – Środa 17 maja – wraz z wersją patcha 24.40.

Jak będzie działał tryb rankingowy Fortnite?

Pojawienie się zupełnie nowego trybu rankingowego w grze zostało po raz pierwszy ujawnione w zeszłym tygodniu, z zapowiedzią Epic Games – a studio ujawniło teraz więcej szczegółów na temat tego, jak dokładnie będzie działał ten tryb.

Zgodnie z niedawnym postem na blogu, tryb rankingowy Fortnite będzie obejmował osiem poziomów – od brązowego aż po Unreal – z trzema rangami w każdym pomiędzy poziomami brązowym i diamentowym oraz pojedynczy poziom dla graczy Elite, Champion i Unreal.

Gracze będą mieli również osobne rangi dla trybów Battle Royale i Zero Build. Obrady rozpoczną się jutro o godz Rankingowy sezon zerowyktóra potrwa do końca Fortnite Rozdział 4 Sezon 3.

W chwili premiery tylko określone tryby będą obsługiwane w trybie rankingowym – mianowicie Battle Royale w pojedynkach, duetach i drużynach oraz Zero Build w duetach, ale firma Epic twierdzi, że rozważy dodanie kolejnych.

W trybach drużynowych twoja drużyna będzie miała rangę drużyny równoważną randze twojego najwyżej sklasyfikowanego członka drużyny, a drużyny będą dopasowywane przeciwko drużynom o tej samej lub podobnej randze.

Reakcje graczy

Niektórzy fani byli rozczarowani dodatkowym 24-godzinnym oczekiwaniem, a członkowie subredditu gry publikowali rzeczy takie jak „Epickie – łamiesz mi serce!” od Spear_Speaks007. Jednak wielu było również wdzięcznych za dodatkowy czas na przygotowanie i przygotowanie się do grindowania, gdy tryb spadnie. „Warto czekać, jestem podekscytowany bez względu na wszystko!” mówi EyaPixie na Twitterze.

Tak czy inaczej, z pewnością okaże się bardzo popularnym trybem – jeśli reakcja jest czymś, na czym można polegać.

Fortnite na różnych platformach

  • Android
  • iOS
  • Przełącznik Nintendo
  • komputer
  • PlayStation 4
  • Xbox One

Kolejny projekt od Epic Games

Epic Games ujawnia swój kolejny projekt w tym zwiastunie z gry z 2011 roku…

„Jeśli chodzi o nasze przyszłe projekty, chcemy zaoferować coś naprawdę niesamowitego”.

– Mark Rein, wiceprezes Epic Games

Data wydania: 6 kwietnia 2021 r.

Źródło: Videogamer.com.