Ulubiona przez fanów funkcja Fortnite powraca, wyciek ujawnia nowe informacje

Fortnite, słynna gra firmy Epic Games, stale oferuje nową broń i przedmioty, aby zadowolić społeczność graczy. W grudniu 2022 r. jesteśmy już głęboko w Rozdziale 4, do którego dodano wiele fantastycznych broni mobilnych. Nowy sezon nie jest wyjątkiem, wraz z pojawieniem się Rocket Ram, broni bardzo popularnej wśród fanów.

Długo oczekiwany powrót

Zanim przybył Rakietowy Taran, gracze mogli skorzystać z Młota Uderzeniowego i Ostrza Kinetycznego. Młot pojawił się w pierwszym sezonie Rozdziału 4, natomiast ostrze pojawiło się w drugim sezonie. Ale dobra wiadomość: wygląda na to, że Epic Games planuje wkrótce ponownie wprowadzić to ostrze.

W zwiastunie sezonu 4 firma Epic Games wspomniała o powrocie Kinetic Blade. Przedmiot ten, znany również jako katana, był widoczny na plecach Kado Thorne’a. Według najnowszych przecieków Kinetic Blade powróci do Fortnite z nową teksturą i być może nową nazwą.

Katana_Vampire, długo oczekiwana broń

Katana_Vampire to kryptonim tej broni, co może wskazywać, że jest to mityczna wersja Ostrza Kinetycznego. Jest bardzo prawdopodobne, że Epic Games w tym sezonie zaoferuje inne mityczne przedmioty i to będzie jeden z nich. Dodatkowo, ponieważ Kado Thorne jest wampirem, jest wysoce prawdopodobne, że ta broń została nazwana na jego cześć.

Biorąc pod uwagę fakt, że sezon 4 będzie obejmował wydarzenie Fortnitemares, Epic Games mogłoby wprowadzić ten długo oczekiwany przedmiot podczas specjalnej aktualizacji Halloween. O ile Rakietowy Taran jest fantastyczną bronią, Ostrze Kinetyczne jest znacznie bardziej wszechstronne i pozwala na szybkie poruszanie się po mapie.

Warianty do odkrycia

Podczas Rozdziału 4 – Sezonu 2, firma Epic Games zaoferowała dwie wersje katany: wersję rzadką (niebieską) i wersję epicką (fioletową). Chociaż obrażenia tych dwóch wariantów były podobne, główną różnicą była liczba dostępnych ładunków. Rzadka wersja miała dwa ładunki, podczas gdy epopeja miała trzy. Jest zatem możliwe, że katana Kado ma cztery ładunki, a nawet więcej.

Podsumowując, powrót Kinetic Blade w Fortnite to doskonała wiadomość dla graczy. Jest to broń ceniona za elastyczność i zdolność szybkiego poruszania się. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak Epic Games zorganizuje swój powrót, ale jedno jest pewne, fani katany będą mieli powód do radości w sezonie 4.

Źródło: www.bing.com