Ukończ wyzwanie Winterfest i podróżuj lodowymi stopami w rozdziale 3 „Fortnite” ⋆ Wiadomości Ceng


Musisz przebyć 200 metrów lodowymi stopami w ramach jednego z nowych wyzwań Winterfest w Fortnite. Ten przewodnik pokaże Ci, jak opanować tę niezwykłą metodę przemierzania, aby szybko ukończyć zadanie.

Wraz ze swoim wydarzeniem Winterfest 2021 Fortnite niedawno zaczęło świętować święta. Możesz odwiedzić sezonowo dekorowaną wersję wyspy, rozpakować darmowe prezenty w przytulnym domku i wziąć udział w ograniczonych czasowo wyzwaniach podczas tej uroczystości.

Od teraz do 6 stycznia te nowe misje będą dodawane do strzelanki Battle Royale falami, aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój poprzez wykonywanie zadań, takich jak znajdowanie zagubionych zabawek. Jednym z ostatnich wyzwań jest użycie Lodowych Stóp do pokonania co najmniej 200 metrów.

Jeśli jesteś zdezorientowany tym opisem i nie wiesz, o co prosi cię gra, Newsweek przygotował dla ciebie krótki przewodnik.

Czym są lodowe stopy w „Fortnite”?

Icy Feet, w przeciwieństwie do mitycznych strzelanek Spider-Mana, nie są przedmiotem kolekcjonerskim w Fortnite.

Jest to raczej efekt stanu, który można zastosować do graczy w pewnych okolicznościach. Możesz stwierdzić, czy ktoś ma Icy Feet, ponieważ jego buty są dosłownie pokryte solidnymi blokami lodu, co jest wyraźnym wskaźnikiem wizualnym.

Icy Feet to jednorazowy efekt stanu, który trwa tylko kilka sekund. Będziesz się niezgrabnie poruszać i ślizgać się po całym miejscu podczas korzystania z niego. Z drugiej strony będziesz w stanie nabrać rozpędu i podróżować szybciej, ale będzie to trudne do kontrolowania.

Jak zdobyć lodowate stopy w „Fortnite”

Icy Feet można teraz zdobyć w Fortnite na dwa sposoby.

Najbardziej oczywistą metodą jest zebranie kilku granatów chłodzących (urządzeń wybuchowych przypominających śnieżki) i rzucenie ich na ziemię przed sobą. Spowoduje to gwałtowny podmuch szronu, który na krótki czas pokryje Twoje stopy lodem.

Według naszych testów każdy granat zamrozi cię tylko na około 50 metrów, więc będziesz potrzebować co najmniej czterech, aby ukończyć nowe zadanie Winterfest. Granaty chłodzące można znaleźć w losowych skrzyniach na całej wyspie, ale mogą też pojawiać się na dachach (jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej).

1 z 2

Możesz również zdobyć Icy Feet, zbliżając się do bałwana i uderzając go narzędziem do zbioru. Znowu każdy bałwan powinien przebyć około 50 metrów, więc do wykonania zadania będziesz potrzebować kwartetu.

W pobliżu Camp Cuddle natknęliśmy się na grupę bałwanów. Poniżej znajduje się mapa konkretnej lokalizacji.

Bałwany w FortniteŹródło : https://www.cengnews.com/news/complete-the-winterfest-challenge-and-travel-with-icy-feet-in-fortnite-chapter-3-131978.html