Ujawniono styczniowy pakiet ekipy Fortnite z nową datą premieryEpic Games planuje rozpocząć Nowy Rok z najnowszym pakietem ekipy Fortnite, a zespół programistów potwierdzi jego datę przybycia.

Styczniowy pakiet ekipy Fortnite pojawi się 31 grudnia i będzie zawierał nowe stroje i nagrody dla członków.

Głównym bohaterem usługi subskrypcji Fortnite w tym miesiącu jest Doktor Slone, która przygotowała się odpowiednio na nową wyspę.

Snow Stealth Slone pojawi się jeszcze w tym tygodniu z następującymi przedmiotami: Snow Stealth Hardcase Back Bling (wydany przez IO pakiet przetrwania na śniegu), sprawdzony w tundrze Sleet Spike Pickaxe oraz pasujący do munduru Snow Stealth Wrap.

Snow Stealth Slone ma również alternatywny styl dla swojego stroju, Back Bling i Kilof: styl zimowego zachodu słońca.

Epic Games ostrzegło również, że 31 grudnia znikną inne nagrody z Pakietu Załogi, w tym Back Bling Protocol Pack.

Wiadomość od zespołu Fortnite wyjaśnia: „Ten plecak jest częścią zestawu Fortnite Crew Legacy Set.

„Za każdy miesiąc, w którym jesteś aktywnym subskrybentem Fortnite Crew, odblokujesz nowy etap w zestawie, obejmujący maksymalnie sześć etapów. Etapy odblokowują się 14 dnia każdego miesiąca w trakcie subskrypcji (o 20:00 EDT / 19:00 EST).

„Etap 1 odblokowuje się po zasubskrybowaniu ekipy Fortnite. Zestaw zawiera Back Bling, który zyskuje nowy styl na Etapach 2 i 3, a następnie kilof, który odblokowuje się na Etapie 3 i zyskuje nowy styl na Etapach 4, 5 i 6.”

KIEDY WYPUSZCZA PAKIET ZAŁOGI STYCZNIOWEGO FORTNITE?

Epic Games potwierdziło, że nowy styczniowy pakiet ekipy Fortnite pojawi się 31 grudnia o godzinie 19:00 EDT w Ameryce Północnej.

Dla graczy w Wielkiej Brytanii oznacza to, że ten sam pakiet pojawi się około północy 1 stycznia.

Wiadomość od Epic potwierdza: „Dostosowując się do obecnych warunków na wyspie, doktor Slone wyposażyła się w nowy, zimowy mundur. Teraz Slone jest gotowy na najbardziej mroźne misje z ukrycia (i na stokach).

„Snow Stealth Slone zaczyna swoją mrożącą krew w żyłach dominację w pakiecie ekipy ze stycznia 2022 r., który zostanie udostępniony aktywnym subskrybentom ekipy Fortnite około godziny 19:00 ET 31 grudnia 2021 r.”

Dobrą wiadomością jest to, że abonenci Fortnite Crew zawsze mają natychmiastowy dostęp do przepustki bojowej obecnego sezonu, co oznacza, że ​​jeśli kupiłeś już przepustkę bojową rozdziału 3 sezonu 1 przed subskrybowaniem w trakcie sezonu, jednorazowy zwrot 950 V-dolców zastosowane do Twojego konta.

Opublikowano w wtorek, 28 grudnia 2021 17:22:32 +0000

Ujawniono styczniowy pakiet ekipy Fortnite z nową datą premieryŹródło : https://www.truehollywoodtalk.com/fortnite-january-crew-pack-revealed-with-new-release-date/