Ujawniono skórki Fortnite: Invincible, Omni-Man i Atom Eve

Fortnite wkrótce otrzyma ogromną ilość treści od Invincible.

Świetna współpraca z Invincible

Kilka przecieków związanych z Fortnite ujawniło nową, zakrojoną na szeroką skalę współpracę z serią komiksów Invincible studia Skybound. Serial telewizyjny Invincible firmy Prime Video powrócił w tym miesiącu z długo oczekiwanym drugim sezonem. Wygląda na to, że aby jeszcze bardziej promować serial, Skybound współpracuje z Epic Games, aby wprowadzić różnorodne przedmioty związane z Invincible do niezwykle popularnej gry Battle Royale.

W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia przedstawiające tę współpracę z Fortnite. W ramach tej współpracy w sklepie z przedmiotami Fortnite pojawią się stroje postaci z Invincible, Atom Eve i Omni-Mana, a także kilka przedmiotów z Back Bling. Dodatkowo do gry trafi także unikalny obraz wyposażenia wykonany w stylu graficznym serii komiksów Invincible. Obecnie nie jest jasne, kiedy te elementy kosmetyczne Invincible mogą pojawić się w Fortnite, ale biorąc pod uwagę, że cotygodniowy dzień aktualizacji ma zająć miejsce dzisiaj, cała zawartość może dotrzeć w ciągu zaledwie kilku godzin.

Rosnące znaczenie Invincible w świecie gier wideo

W ciągu ostatniego roku Invincible rozpoczęło współpracę przy kilku popularnych grach wideo. Wraz z początkiem roku 2023 w grze Fall Guys firmy Mediatonic pojawiło się wiele strojów Invincible. Co godne uwagi, na początku tego miesiąca Omni-Man dołączył także do grona wojowników Mortal Kombat 1 jako pierwszy wojownik z DLC do gry. Wszystkie te kolaboracje pojawiły się również wraz z wydaniem kilku gier wideo Invincible. W tym miesiącu na Steamie pojawiła się Invincible Presents: Atom Eve, a w przyszłym roku dołączy do niej Invincible: Guarding the Globe, która pojawi się na platformach mobilnych w lutym. To oczywiste, że Skybound robi wszystko, co w jego mocy, aby podnieść status Invincible w świecie gier, a współpraca z Fortnite jest prawdopodobnie największym wysiłkiem tej firmy w dotychczasowej historii.

Co sądzisz o całym zestawie zawartości Invincible, który wkrótce pojawi się w Fortnite? Czy planujecie kupić dla siebie któreś z tych strojów w sklepie z przedmiotami, gdy tylko staną się dostępne? Daj mi znać w komentarzach lub napisz do mnie w mediach społecznościowych @MooreMan12.

Źródło: komiks.com