Ujawniono olśniewające trofeum FNCS Fortnite


Fortnite Championship Series (FNCS) rozpoczyna się w ten weekend, a na szczęśliwą parę, która odejdzie jako mistrzowie w gorącym turnieju duetów, czeka na nich wspaniałe trofeum. Pierwsze w historii trofeum mistrzowskie FNCS zostało ujawnione przez firmę Epic i jej partnera jubilera, Swarovskiego, i jest to niesamowity widok.

Tak jak Epic bardzo poważnie traktuje tańczące banany i pule łupów w Fortnite, tak Swarovski traktuje swoją biżuterię w białych rękawiczkach – pomimo faktu, że film zza kulis poniżej przedstawia kogoś w czarnych rękawiczkach. To przenośnia, po prostu idź z tym. Przekonaj się, jak powstał ten nowy sprzęt Fortnite.

Fortnite Championship Series odbędzie się w Raleigh w Północnej Karolinie, ojczyźnie Epic Games, 12 i 13 listopada. Międzynarodowy turniej tylko dla zaproszonych zostanie rozegrany w dwuosobowych zespołach. tutaj na GameSpot. Czy twój ulubiony rywalizujący gracz Fortnite walczy o trofeum w ten weekend?

W tym tygodniu będziemy mieć więcej na temat FNCS, więc bądźcie czujni.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-fncs-trophy/1100-6508980/