Ujawniono nowy crossover Batman/Fortnite dla DC FanDome, który wprowadzi do gry Batman Who Laughs


Fortnite i Batman skrzyżowali się wcześniej z Batman/Fortnite: Punkt zerowy komiksowa mini-seria, która zawierała kody do pobrania ekskluzywnego sprzętu w Fortnite. Dyrektor kreatywny DC, Jim Lee, ujawnił dzisiaj, że nowy crossover pojawi się w sklepach z komiksami 26 października.

Ten nowy komiks to jednorazowy tytuł Batman/Fornite: Fundacja. Będzie miał 48 stron i ukaże się dzień i dzień w dziewięciu międzynarodowych terytoriach — Argentynie, Brazylii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Meksyku, Polsce i Hiszpanii. Wszystkie fizyczne kopie komiksu będą zawierać kod bonusowy umożliwiający pobranie stroju gracza Batman Who Laughs oraz ekskluzywny ekran ładowania Fortnite w stylu Batman Who Laughs. Gracze nadal będą mogli kupić nowy strój w sklepie z przedmiotami Fortnite w grze w dniu premiery komiksu.

Batman Who Laughs to pokręcona wersja Batmana, który pochodzi z „mrocznego wieloświata”. Jest Batmanem, który zostaje opętany szaleństwem Jokera po tym, jak własnymi rękami zabił klowna księcia zbrodni.

Batman/Fornite: Fundacja zostanie napisany przez CCO Donalda Mustarda Epic Games, Batman/Fortnite: Punkt zerowy pisarz Christos Gage i współtwórca Batman Who Laughs Scott Snyder. Okładkę wykona Joshua Hixson i Roman Stevens, a okładkę wykona inny współtwórca Batmana Who Laughs, Greg Capullo.

Pojawią się również inne nowe gadżety dla Batmana/Fortnite, w tym nowe koszule i swetry. To ogłoszenie jest wstępem do wydarzenia DC FanDome, które rozpocznie się 16 października o godzinie 10:00 czasu polskiego.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6F7DC2560B2843389400D09EF55D5551&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fnew-batman-fortnite-crossover-revealed-for-dc-fandome-that-will-bring-the-batman-who-laughs-to-the-game&c=2611685016424417760&mkt=fr-fr