Twitch zakazuje Fortnite pro Clix za „zachowania seksualne” w streamie


Clix został ponownie zbanowany (zdjęcie: Metro.co.uk)

Czwarty raz musi być urokiem jak Twitch po raz kolejny zbanował Clix za naruszenie klauzuli zachowania seksualnego po incydencie z odgrywaniem ról w GTA5.

W tej chwili coś musi być w powietrzu, ponieważ tak wielu streamerów otrzymało zakazy za rzekomą aktywność seksualną.

Jednym z nich jest Cody „Clix” Conrod, który właśnie otrzymał siedmiodniowy zakaz przesyłania strumieniowego odgrywania ról w GTA5, w którym jego postać angażowała się w treści o charakterze jednoznacznie seksualnym.

Krótko po zakończeniu transmisji na żywo fani, którzy weszli na stronę Clixa, zobaczyli, że jego kanał został tymczasowo usunięty.

Chociaż Clix był początkowo zdezorientowany, dlaczego otrzymał zakaz, szybko wpadł na Twittera, aby rozwiązać problem.

Powiedział, że to „szalone”, że otrzymał taką samą karę, jak inny streamer Twitcha, który Właściwie uprawiał seks podczas przesyłania strumieniowego.

Niedawno peruwiański streamer Kimmikka został przyłapany na uprawianiu seksu na żywo na Twitchu, a także otrzymał siedmiodniowy zakaz, który wielu użytkowników Twittera uznało za zbyt krótki.

Później jej zakaz został cofnięty, a Twitch wysłał jej e-mail z przeprosinami za „wszelkie niedogodności lub zamieszanie, które mogła spowodować ta sytuacja”.

To nie pierwszy raz, kiedy Clix został zbanowany z platformy i niektórzy uważają, że jego kara mogła zostać przedłużona z tego powodu.

Clix, który jest również twórcą treści dla NRG, ma ponad pięć milionów obserwujących na swoim kanale i jest również jednym z najczęściej oglądanych streamerów Fortnite na Twitchu.

Wielu jego fanów pospieszyło z jego wsparciem w mediach społecznościowych, a jeden użytkownik podniósł nawet podwójne standardy, ponieważ powiedział, że wiele streamerek „maluje jako swoje ubrania” – w porównaniu do Clix, który pozostał w pełni ubrany.

Inny fan powiedział, że ponieważ Clix jest znacznie bardziej popularny niż Kimmikka, wymaga się od niego wyższych standardów, aby przestrzegać wytycznych Twitcha.

Zdobywanie tego rodzaju negatywu uwaga może nie być zła dla Clix, ponieważ widzieliśmy kontrowersyjne streamery, takie jak Amouranth, które zyskały sławę dzięki jej ekscytującej zawartości.

Ostatnio przedstawiła różne powody swojego sukcesu i, co zaskakujące, nie była to jej kąpiel czy słoiki z pierdami.

zrzut ekranu komunikatu o błędzie dla kanału Clix's Twitch

Czy uważasz, że siedmiodniowy zakaz był sprawiedliwy? (zdjęcie: Twitch)

E-mail gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Twitch streamer MissMikkaa bije wszystkich bossów Elden Ring na podkładce tanecznej

WIĘCEJ: Nickmercs dzieli się wiadomościami z dzieciństwa z żoną Emumitą Bonita: „Gracz 3 wszedł do gry”

WIĘCEJ: Twitch streamer przestraszony po tym, jak mężczyzna strzela z pistoletu sześć razy podczas transmisji na żywo

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63219f1e64754d438f532fc74aadac2c&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F09%2F14%2Ftwitch-bans-fortnite-pro-clix-for-sexual-conduct-on-stream-17371129%2F&c=7293044611020328265&mkt=fr-fr