Twitch zakazuje Adriany Chechik po usunięciu z Fortnite No Builds Event


Gwiazda filmów dla dorosłych i streamer Twitch Adriana Chechik została uderzona kolejnym zakazem Twitcha. Oto co się stało.

Opublikowano 26 sierpnia 2022 r.

Była gwiazda dla dorosłych i Twórca Twitcha, Adriana Chechik, został zbanowany 26 sierpnia 2022 roku przez Twitcha. Popularna streamerka rozpoczęła swoją karierę na platformie w 2019 roku i szybko zgromadziła ogromną liczbę prawie 800 000 obserwujących.

Wygląda jednak na to, że Adriana Chechik w tym tygodniu wykoleiła się po tym, jak niedawno została usunięta z udziału w Twitch Rivals Fortnite z powodu „nieporozumienia” między Epic Games i Twitch na podstawie jej dawnego pochodzenia pornograficznego.

Teraz, dodając dodatkową sól do rany, Adriana Chechik została tymczasowo zawieszona w streamingu na Twitchu.

Dlaczego Twitch zbanował Adrianę Chechik?

Od 26 sierpnia 2022 r. konto Twitch Adriany Chechik zostało tymczasowo zablokowane. Próba uzyskania dostępu do jej strony Twitcha powoduje wyświetlenie następującego powiadomienia: „Ten kanał jest tymczasowo niedostępny z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności lub Warunków korzystania z usługi Twitcha”.

czy Adriana Chechik jest zbanowana na Twitchu?
Adriana Chechik otrzymała tymczasowe zawieszenie od Twitcha. (Zdjęcie: Twitch)

W chwili pisania tego tekstu Adriana Chechik nie ujawniła przyczyny zakazu Twitcha; jednak, zgodnie z postem na subreddicie Livestream Fails, powód zawieszenia może być związany z strojem o charakterze jednoznacznie seksualnym, który nosiła.

Po tym, jak Adriana Chechik została usunięta z wydarzenia Twitch Rivals Fortnite No Builds, opublikowała historię na Instagramie, aby powiadomić fanów, że zamiast tego będzie streamować Sekiro. Później przesłała dwa zdjęcia swojego stroju, którego górna część była przezroczysta.

Strój był prawie na pewno nieodpowiedni dla Twitcha, z tylko dwiema naklejkami zakrywającymi sutki Adriany Chechik, bez których w przeciwnym razie byłyby widoczne piersi byłej dorosłej aktorki. Twitch ma jasne wytyczne dotyczące seksualnie sugestywnego lub prowokującego stroju, więc spekulacje społeczności są uzasadnione.

dlaczego Adriana Chechik została zbanowana na Twitchu?
Adriana Chechik podobno nosiła ten strój pod koniec swojego streamu na Twitchu. (Zdjęcie: Instagram / Bratnasty69)

Wytyczne Twitcha dotyczące nagości i stroju brzmią: „Dla tych, którzy prezentują się jako kobiety, prosimy o zakrycie sutków. Nie zezwalamy na odsłonięty biust. […] W przypadku tych obszarów ciała, w których wymagane jest zakrycie, zakrycie musi być całkowicie nieprzezroczyste – przezroczysta lub częściowo prześwitująca odzież nie stanowi zakrycia”.

Inni sceptycy twierdzą, że Adriana Chechik została zbanowana za ujawnienie informacji związanych z procesem zatwierdzania streamerów przez Twitch Rivals. Trudno jednak powiedzieć w przypadku braku oficjalnego oświadczenia samej streamera.

To ostatnie zawieszenie jest (według naszej najlepszej wiedzy) trzecim banem Adriany Chechik. Jej poprzedni zakaz pojawił się w czerwcu 2021 roku, po tym, jak naśladowała akt seksualny z lodem w sposób jawnie zseksualizowany. Postaramy się zaktualizować ten artykuł, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

Aby uzyskać więcej niesamowitych treści, zapoznaj się z naszą sekcją poświęconą wiadomościom o rozrywce, aktualizacjom, wybrykom streamerów, dramatowi i nie tylko.

Wyróżnione zdjęcie dzięki uprzejmości Twitcha / Adriany Chechik.

Ze scenariuszem Chadleya Kemp

Chadley jest dziennikarzem i redaktorem w GINX Esports TV. Zajmuje się głównie wiadomościami z branży rozrywkowej, ale obejmuje także szereg innych tematów, w tym wiadomości o Call of Duty, Fortnite i branży gier wideo. Poza tym Chadley pracuje nad doktoratem. na University of Cape Town, badając sen, zdrowie i wydajność sportowców e-sportowych. Masz boisko? Skontaktuj się przez e-mail pod adresem [email protected] lub Twitter @itsactuallychad. Godziny pracy: czwartek – poniedziałek od 8:00 do 16:00 GMT.

Źródło : https://www.ginx.tv/en/twitch/twitch-ban-adriana-chechik-after-fortnite-no-builds-event-removal