Turniej Reunion Fortnite o wartości 100 000 $ z udziałem Lachlana, NICKMERCS i Dr Disrespect

BoomTV organizuje dziś turniej Fortnite OG z pulą 100 000 $, którego nie możesz przegapić! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wyspie Reunion.

Fortnite OG powraca z odblokowaną klasyczną bronią, klasyczną mapą i nowymi rekordami graczy rywalizujących. W zeszłym tygodniu w Fortnite OG z autobusu bojowego wyskoczyło ponad 44 miliony graczy.

Aby uczcić hołd dla starożytnej, ale złotej ery Fortnite, BoomTV organizuje ogromny turniej Fortnite OG o wartości 100 000 $. Przywracają grupę legend streamingu, twórców treści i profesjonalnych graczy.

Te legendy dołączą do Fortnite OG, aby wziąć udział w pełnym akcji konkursie Zero Build Duos i zdobyć część nagrody pieniężnej o wartości 100 000 dolarów oraz prawa do przechwalania się w Fortnite OG. Duety zdobywają 33 punkty za zwycięstwo i 2 punkty za eliminację.

Cena

BoomTV nie tylko przywiodło legendy do rywalizacji, ale także do komentowania wydarzenia.

Prowadzony przez LifewithPanda, trzy znane twarze ze społeczności Fortnite dołączą do niego jako komentatorzy: ShyoWager, ostatnio widziany w Rozdziale 4 Major 3, Sundown, powracający jako komentator od Rozdziału 3 Sezonu 2 i AussieAntics, w końcu powracający od czasu jego udziału w All -Gwiezdne wydarzenie z rozdziału 2.

Duety Fortnite OG – ponowne spotkanie

I oczywiście planowany jest udział w tym ważnym wydarzeniu kilku duetów, w tym najwybitniejszych nazwisk sceny Fortnite. Wśród nich możemy wymienić: @Khanada; @NateHillTV; @NICKMERCS; @aydan; @TheSommerset; @blakeps; @Powtórki; @Złodzieje; @sapnap; @Typowy Gracz; @Zakres; @Ceice; @1LuLuzito; @blxckoutz; @StableRonaldo; @faxuty; @MrSavage; @QueasyFN; @DrDisrespect; @its_dwolf; @KurtBenkert; @FAcrackly; @CouRageJD; @SypherPK; @LachlanYT; @alexfnbr1; @Clix; @EpikWhale; @vvPunisher; @NickEh30; @Gotować; @Cented7; @Zemie; @acornfn; @muselk; @chappadoodle; @Sceptyk; @Bullywyd; @Nikof; @AndilexFN; @imReddysh; @MalibucaFN; @AmericanDadLive ; @ItsKwanti; @AimBizzle; @Taacts; @ONE_shot_GURL; @BewitchingYT; @iGirlyBella; @Loeya; @Zaprzysiąc_ ; @jivifn; @ChapFN; @ZagrożeniaFN; @szczyt1g; @HutchMF; @RodeyBros; @murdabeatz; @Mongraal; @mitr0; @CaMiLLs; @RequiemSlaps; @Megga; @Dubsfn; @BonsaiBroz; @RangerMJP; oraz @NoahWPlays, @bugha, @Ajerss; @Maddynf i @Axeforce1!

Fortnite OG nie będzie istnieć wiecznie, więc rozumiem chęć spędzenia jak największej ilości czasu w klasycznym Fortnite, ale tego wydarzenia nie można przegapić!

Oglądaj akcję na twitch.tv/boomtv

Źródło: www.bing.com