Turniej Fortnite w Esports Cave: sprawdź swoje umiejętności w tę sobotę!

Czy jesteś entuzjastą Fortnite? Udaj się więc do Jaskini Esports w każdą sobotę po południu na bezpłatny turniej, podczas którego możesz sprawdzić swoje umiejętności wyścigowe, budowlane i strzeleckie, aby dotrzeć na szczyt.

Informacje o wydarzeniu

Aby wziąć udział w wydarzeniu i grać w Fortnite, musisz zapłacić, ale oferujemy zniżkę w wysokości 10 USD na grę przez cały czas trwania wydarzenia. Wydarzenie będzie odbywać się w drugą sobotę miesiąca w godzinach 14:00 – 17:00. Aby zagrać za 10,80 $ podczas wydarzenia, musisz wziąć w nim udział. Odbędą się dwa rodzaje wydarzeń: Mini Battle Royale Zero Builds i Zone Wars. Nagrody są takie same dla każdego wydarzenia: 1. miejsce: 25 $ i 1500 monet, 2. miejsce: 15 $ i 1000 monet, 3. miejsce: 1000 monet.

Przebieg wydarzenia

Jeżeli liczba uczestników przekroczy 16 zawodników, odbędzie się runda kwalifikacyjna, w której do finału zostaną wyeliminowani gracze z najniższymi wynikami. Na koniec każdej rundy administrator wydarzenia zanotuje Twój wynik. Twój wynik zostanie obliczony na podstawie Twoich zabójstw i miejsca, a ostateczny wynik będzie sumą Twoich indywidualnych wyników. Gracz z najwyższym wynikiem wygrywa grę.

Jeśli liczba uczestników wynosi 16 lub mniej graczy, rozegramy mini bitwę królewską składającą się z pięciu rund, a system automatycznie obliczy zwycięzcę.

Wojny strefowe

Wojny Strefowe odbędą się w Wykrzywionych Wieżach, a zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie liczby zwycięstw i eliminacji po 12 rundach.

Źródło: crossovertx.com