Turniej Fortnite OG The Reunion: Lachlan, NICKMERCS, Dr Disrespect i nie tylko

Wszystko, co musisz wiedzieć o turnieju Fortnite OG „The Reunion” organizowanym przez BoomTV

Fortnite OG powraca, a wraz z nim klasyczna broń, klasyczna mapa i nowe rekordy graczy jednocześnie – w zeszłym tygodniu z autobusu bojowego w Fortnite OG wyskoczyło ponad 44 miliony graczy.

Aby uczcić ten hołd dla starej, ale złotej ery Fortnite, BoomTV organizuje ogromny turniej Fortnite OG o wartości 100 000 $. Zaprosili na tę okazję grupę legendarnych streamerów, twórców treści i profesjonalnych graczy.

Ogromny turniej OG Fortnite

Te legendy zmierzą się z Fortnite OG w konkursie dla duetów bez kompilacji, aby wygrać część z puli nagród o wartości 100 000 dolarów i prawo do przechwalania się w Fortnite OG. Każdy duet zdobywa 33 punkty za zwycięstwo i 2 punkty za eliminację.

Przy tak dużej liczbie broni OG, ale przy nowym formacie kompilacji, sytuacja prawdopodobnie stanie się bardzo intensywna. Dziś można się spodziewać wywołanych SCAR retrospekcji do wojny w Wietnamie.

Prestiżowe nagrody i talent castingowy

To nie tylko turniej legend, ale także skład legend na to wydarzenie. Prowadzony przez LifewithPanda, trzy znane twarze ze społeczności Fortnite dołączą do niego jako komentatorzy: ShyoWager, niedawno widziany w Rozdziale 4, Major 3, Sundown, powracający z komentarzami od Rozdziału 3, Sezonu 2, i AussieAntics, w końcu powracający od czasów, gdy był w Rozdziale 2 Wydarzenie All-Star.

Wydarzenie, którego nie można przegapić

Fortnite OG nie będzie istnieć wiecznie, więc zrozumiałe jest, że chcesz spędzić jak najwięcej czasu w klasycznym Fortnite, ale tego wydarzenia nie można przegapić! Oglądaj akcję na twitch.tv/boomtv

Źródło: estnn.com