Turniej Fortnite – Cedrowy Park!! 11/20 Bilety, sob., 20.11.2021, godz. 15:30


Jeśli kochasz Fortnite, to jest to miejsce na sobotnie popołudnia! Esports Cave organizuje turniej Fortnite, w którym możesz sprawdzić swoje umiejętności, biegając, budując i strzelając na szczyt. Zbudowaliśmy dla Ciebie własne, niestandardowe komputery z myślą o grach takich jak Fortnite. Otrzymujesz ponad 150 klatek na sekundę z ustawieniami ustawionymi na epickie na naszych maszynach. Wiesz, że nie będziesz miał wymówki, aby nie mieć tutaj swoich najlepszych możliwych meczów.

Fortnite to obecnie największa gra typu battle royal na rynku. Wchodzi 100 graczy i tylko jedna drużyna może odnieść zwycięstwo. W trakcie gry mapa wokół ciebie zacznie się kurczyć. Walcz o przeżycie, biegnąc w oko burzy.

Aby zalogować się do Fortnite, MUSISZ mieć własne konto Epic. Gra jest darmowa, więc możesz założyć konto w domu przed przyjazdem. Prosimy o przygotowanie się, ponieważ NIE będziemy w stanie zapewnić Ci konta do gry.

Zasady Fortnite

To wydarzenie będzie obejmowało obniżony czas na grę w Fortnite podczas wydarzenia. To wydarzenie będzie odbywało się dwa razy w miesiącu w soboty (zwykle 2. i 4.) od 14:00 do 17:00.

Rozgrzewka rozpoczyna się o godzinie 1:30 – darmowa gra do godziny 5:10 po zakończeniu turnieju.

Każdy gracz będzie grał przez 3 rundy w Battle Royal duetach lub solówkach (bez oddziałów). Pod koniec każdej rundy administrator wydarzenia oceni Twój wynik. Spośród Twoich 3 wyników, najniższy zostanie odrzucony, a Twój końcowy wynik będzie sumą Twoich dwóch najlepszych wyników. Gracz z najwyższym wynikiem wygrywa!

Zmieniliśmy się na nagrody za pierwsze oraz drugie miejsce! Pierwsze miejsce 50 $, drugie miejsce 25 $!Source : https://www.eventbrite.com/e/fortnite-tournament-cedar-park-1120-tickets-206408301787