Turniej BoomTV Fortnite OG Reunion o wartości 100 000 $ z udziałem Lachlana, NICKMERCS i Dr Disrespect

The Reunion: turnieju OG Fortnite, którego nie można przegapić!

Fortnite OG powraca z odblokowaną klasyczną bronią, klasyczną mapą i nowymi rekordami graczy. W zeszłym tygodniu około 44 miliony graczy wyskoczyło z autobusu bojowego w Fortnite OG. Aby uczcić ten hołd dla starej złotej ery Fortnite, BoomTV organizuje ogromny turniej Fortnite OG z nagrodą pieniężną o wartości 100 000 dolarów. Zgromadzili streamerów, legendarnych twórców treści i profesjonalnych graczy.

Turniej OG Fortnite – Duety Reunion

Legendy powracają, aby wziąć udział w konkursie Zero Build Duos, aby wygrać część z puli 100 000 dolarów i prawo do przechwalania się Fortnite OG. Każdy duet zdobywa 33 punkty za zwycięstwo i 2 punkty za eliminację.

Po odblokowaniu wielu broni OG, ale w nowym formacie Zero Build, sytuacja może szybko się nagrzać. Dzisiaj mogą pojawić się retrospekcje z Wietnamu wywołane SCAR.

Losowanie talentów

BoomTV nie tylko przywiodło legendy do rywalizacji, ale także do komentowania wydarzenia. Zostanie zaprezentowany przez LifewithPanda wraz z trzema znanymi twarzami ze społeczności Fortnite, które będą komentować: ShyoWager, ostatnio widziany w Rozdziale 4 Major 3, Sundown, powracający z Rozdziału 3 Sezonu 2 i AussieAntics, w końcu powracający z czasów, gdy był członkiem Rozdziału 2 Wydarzenie All-Star.

Swoją obecność potwierdziło już wielu znanych graczy. Uczestnikami są Darkness429, DrLupo, Khanada, NateHill, NICKMERCS, aydan, TheSommerset, blakeps, Replays, Thiefs, sapnap, TypicalGamer, Scoped, Ceice, 1LuLuzito, blxckoutz, StableRonaldo, faxuty, MrSavage, QueasyFN, DrDisrespect, KurtBenkert, FAcrackly, Cou WściekłośćJD, SypherPK, LachlanYT, alexfnbr1, Clix, EpikWhale, vvPunisher, NickEh30, Poach, Cented7, Zemie, acornfn, muselk, chappadoodle, Skeptic, Bullywyd, Nikof, AndilexFN, imReddysh, MalibucaFN, AmericanDadLive,itsKwanti, AimBizzle, Taacts, ONE_ shot_GURL, Urzekający YT , iGirlyBella, Loeya, Swearin_, jivifn, ChapFN, ThreatsFN, Summit1g, HutchMF, RodeyBros, murdabeatz, Mongraal, mitr0, CaMiLLs, RequiemSlaps, Megga, Dubsfn, BonsaiBroz, RangerMJP, NoahWPlays, bugha, Ajerss, Maddynf i Axe siła 1.

Fortnite OG nie będzie istniał wiecznie, ale łatwo zrozumieć, dlaczego ktoś chciałby spędzić jak najwięcej czasu w klasycznym Fortnite. Ale tego wydarzenia nie można przegapić!

Bądź na bieżąco z akcją na twitch.tv/boomtv

Źródło: www.bing.com