Trzecia osoba „Halo Infinite” wygląda jak „Fortnite” w wersji zerowej


W ciągu ostatniego dnia na Twitterze pojawił się klip, który pokazuje mod, który zmienia Halo Infinite w trzecioosobową strzelankę przez ramię.

To nie jest nowy rozwój. Klip pochodzi z trzymiesięcznego filmu na kanale Opulent Halo, który możecie obejrzeć poniżej:

Choć z pewnością trochę chytry, mod działa zaskakująco dobrze i nie mogłem powstrzymać się od myślenia o tym, jak przypomina mi Zero Build Fortnite, biorąc pod uwagę nie tylko perspektywę trzeciej osoby, ale krajobraz Halo Infinite na Zeta Halo, który naprawdę przypomina niektóre aspekty zalesionych obszarów mapy Fortnite.

Właśnie przyszło mi do głowy, że możemy zrobić bezpośredni porównanie, bo oczywiście Master Chief to także licencjonowana crossover skórka Fortnite, która pojawiła się w grze kilka miesięcy temu. Oto jak to wygląda:

Częstym punktem debaty jest to, czy Halo Infinite powinno było uruchomić tryb Battle Royale, argument, który dzielił głównie fanów i streamerów, i coś, co 343 całkowicie odrzuciło przed premierą, mówiąc, że jedynym BR, którym byli zainteresowani, był Karabin bojowy.

Rozumiem, że być może nie chcę być oskarżany o pogoń za trendami, ale myślę, że gra prawdopodobnie zrobiłbym nadaje się do solidnego trybu BR i myślę, że widzieliśmy, że porzucenie tradycyjnej rozgrywki i rozgałęzienie może działać naprawdę dobrze. To znaczy, spójrz na to, co Call of Duty osiągnęło dzięki Warzone, teraz bardziej popularnemu niż zwykły tryb wieloosobowy. Mogłoby to rozwiązać niektóre problemy z porzucaniem graczy Halo, argumentuję, i na pewno zwiększyłoby jego obecność na Twitchu.

A co do trzeciej osoby Halo? Nie, po prostu nie. To zabawny mod i fajny mały eksperyment, ale wyznaczam granicę, aby dać Halo opcję trzeciej osoby do wszystkiego, oprócz trzymania ciężkiej broni i tak dalej. Zasadniczo zmienia to zbyt wiele w samej grze, a nawet jeśli… zrobili zrobią kiedyś bitwę royale, oczywiście powinni trzymać się perspektywy pierwszej osoby.

Na początku przyszłego miesiąca wkraczamy w drugi sezon gry wieloosobowej Halo Infinite, który przyniesie motyw Lone Wolves, nowe mapy, tryby i wydarzenia. Stamtąd zobaczymy, jakie długoterminowe plany mają dla Halo, zwłaszcza te, które mogą obejmować powrót do Zeta Halo jako samego Master Chiefa, aby uzyskać więcej akcji dla jednego gracza.

Chodź za mną na Twitterze, Youtube, Facebook oraz Instagram. Zapisz się do mojego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu podsumowującego zawartość, Bóg toczy.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller oraz Trylogia Zrodzonych na Ziemi.

Źródło : https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/04/12/third-person-halo-infinite-looks-like-zero-build-fortnite/