Fortnite wprowadza tryb rankingowy i system poziomów

Fortnite wprowadza tryb rankingowy wraz z systemem poziomów

Popularna gra typu battle royale, Fortnite, wkrótce wprowadzi tryb rankingowy dla zarówno Battle Royale, jak i Zero Build. Wersja 24.40, która zostanie wydana 16 maja, będzie zawierać tę nową funkcję, a twoje wyniki z poprzednich meczów będą miały wpływ na twoją rangę. System rankingowy Fortnite będzie obejmował poziomy brązowe, srebrne, złote, platynowe, diamentowe, elitarne, mistrzowskie i nierealne. Upewnij się, że jesteś na bieżąco z mapą Fortnite przed uruchomieniem trybu rankingowego, aby zapewnić sobie przewagę, gdy tylko wpadniesz.

Jak działa system rankingowy Fortnite?

Od brązu do złota będą trzy stopnie, podczas gdy pozostałe wyższe poziomy będą miały tylko jedną rangę. Na niższych rangach będziesz mieć pasek postępu pokazujący, jak blisko jesteś do następnej rangi, lub zamiast tego cofać się o jedną. Jeśli osiągniesz poziom Unreal, pozostaniesz w nim na ten sezon i otrzymasz odpowiednią liczbę, aby pokazać, jak radzisz sobie ze światowymi graczami trybu rankingowego Fortnite.

Czynniki postępu w trybie rankingowym Fortnite

Jeśli należysz do zespołu, cały zespół stanowi jedną „jednostkę”, co oznacza, że ​​wszyscy otrzymają te same korzyści lub kary w zależności od wyników:

  • Twoje miejsce dopasowania.
  • Ile eliminacji Ty lub Twoja drużyna uzyskaliście w meczu. Eliminacje później w meczu będą liczone bardziej niż eliminacje wcześniej w meczu.
  • Rangi graczy wyeliminowanych przez ciebie lub twoją drużynę zostaną wzięte pod uwagę.

Gry obsługiwane w trybie rankingowym Fortnite

Chociaż masz osobne rangi dla Fortnite Battle Royale i Zero Build, powinieneś również pamiętać, że w momencie premiery obsługiwanych jest również kilka trybów: Battle Royale, Zerowa konstrukcja.

Grając w solo, dopasujesz cię do graczy o podobnej randze, podczas gdy grając w grupach w rankingu Fortnite, dopasujesz się do innych, którzy są odpowiednikami najwyższego rangą członka twojej drużyny.

Jeśli jesteś nowym graczem Fortnite, nie martw się, Epic mówi: „Gra rankingowa jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i weteranów Fortnite. Aby upewnić się, że nowi gracze są rozgrzani, gracze z kontami Epic, które nigdy nie były używane do logowania się do Fortnite, będą musieli ukończyć określone zadanie (pokonaj 500 przeciwników), zanim będą mogli włączyć opcję rankingową.

Mamy też dla Ciebie kilka podstawowych wskazówek i sztuczek dotyczących Fortnite przed grami rankingowymi, więc pamiętaj, aby sprawdzić je na szczycie najlepszych broni Fortnite, ponieważ połączenie obu z pewnością postawi Cię ponad resztą w grze rankingowej Fortnite.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645fbb0ddbf746a1932872812f58a6de&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Ffortnite%2Franked-mode&c=6172771121185510026&mkt=fr-fr.