Tryb kreatywny Fortnite: jak nadawać uprawnienia


Jeśli chcesz zbudować wyspę ze znajomymi, upewnienie się, że uprawnienia są włączone, jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Po włączeniu uprawnień ty i twoi znajomi będziecie mogli latać i budować do woli, pomagając przyspieszyć tworzenie swojej wyspy, a wszystko to przy dobrej zabawie.

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytelników. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2023-01-12

Jednak ustalenie, jak faktycznie włączyć uprawnienia, jest naprawdę trudne, a gra w ogóle nie oferuje żadnej pomocy. Jeśli nie możesz włączyć uprawnień w trybie kreatywnym Fortnite, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule nauczymy Cię dokładnie, jak nadawać uprawnienia i nie tylko. Więc spójrzmy, dobrze?

Fortnite Creative: Ostrzeżenie podczas włączania uprawnień

Warto wspomnieć, że powinieneś być absolutnie pewien, że osoba, której udzielasz pozwolenia, jest godna zaufania. Po nadaniu uprawnień gracz będzie mógł edytować praktycznie wszystko na twojej wyspie.

Wręczone niewłaściwej osobie może to zakończyć się zniszczeniem twojej wyspy, a godziny twojego czasu zostaną zmarnowane.

KUP TERAZ: Sprawdź najnowsze oferty w Green Man Gaming – 15% zniżki na wybrane gry na PC

Niektórzy chcą po prostu zepsuć zabawę innym. Tak więc, jeśli naprawdę nie ufasz osobie, która prosi o pozwolenie, dobrym pomysłem jest powstrzymanie się od poddania się.

Tryb kreatywny Fortnite: do czego służą uprawnienia?

Uprawnienia zasadniczo pozwalają ci zostać administratorem wyspy. Po włączeniu uprawnień będziesz mógł edytować różne budynki na wyspie, upuszczać broń dla innych graczy i latać. Latanie jest niesamowite i jest jedną z największych zalet posiadania uprawnień, a także jedną z najbardziej użytecznych.

TERAZ PRZECZYTAJ: Najlepsze miejsca do lądowania w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Wspaniale jest dawać uprawnienia znajomym podczas wspólnego budowania wyspy. Znacznie przyspieszy to cały proces budowy.

Tryb kreatywny Fortnite: Włączanie uprawnień

Włączanie uprawnień jest w rzeczywistości bardzo prostym procesem. Ale jeśli jesteś nowy w Fortnite Creative, może to wydawać się dość trudne. Po prostu wykonaj te proste kroki, a będziesz gotowy do pracy:

TERAZ PRZECZYTAJ: Jak odblokować ulepszenia rzeczywistości w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

  • Przejdź do ogólnego menu swojej wyspy.
  • Na końcu menu opcji powinna być widoczna opcja „Moje wyspy”. Kliknij tę opcję.
  • W tym menu zobaczysz opcję o nazwie „Zezwolenie na edycję wyspy”. Możesz zmienić to ustawienie z „Tylko ja” na „Wszyscy” lub na określone osoby, w zależności od preferencji.
  • Wyjdź z menu i gotowe.

Jeśli chcesz wyłączyć uprawnienia, po prostu wróć do menu i przełącz opcję z powrotem na „Tylko ja”. Dzięki temu tylko Ty będziesz mógł edytować wyspę.

Końcowe przemyślenia

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak nadawać uprawnienia w Fortnite Creative. Ostatecznie proces włączania uprawnień jest naprawdę łatwy, a kiedy włączysz uprawnienia po raz pierwszy, prawdopodobnie nigdy więcej nie będziesz zdezorientowany.

TERAZ PRZECZYTAJ: Najlepsze strzelby w Fortnite – użyj tych strzelb, aby zdobyć Królewskie Zwycięstwo!

Upewnij się, że decydując się na przyznanie uprawnień, wiesz dokładnie, komu je przyznajesz. W przeciwnym razie ryzykujesz udostępnienie swojej wyspy grzesznikowi, co poważnie zrujnuje ci dzień.

Bądźcie więc ostrożni i, co najważniejsze, bawcie się dobrze, budując Wyspy ze znajomymi!Źródło : https://www.videogamer.com/guides/fortnite-creative-how-to-give-permissions/