Tryb Fortnite Late Game Arena powraca


Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 zbliża się do ostatnich kilku tygodni, ale wciąż przynosi graczom mnóstwo niespodzianek. Chociaż w tym sezonie mogliśmy osiągnąć dno beczki pod względem nowej zawartości, nie powstrzymuje to triumfalnego powrotu popularnej starej zawartości. W tej notatce właśnie ogłoszono, że Arena późnej gry tryb powraca 30 sierpnia, dzięki czemu tryby rywalizacji będą bardziej zabawne.

Ten tryb jest często używany do ćwiczeń w turniejach, ponieważ naśladuje punktację niektórych formatów. Nawet jeśli nie chcesz rywalizować na wysokim poziomie, skupienie się na czymś więcej niż tylko na zdobyciu królewskiego zwycięstwa może być zabawnym doświadczeniem, po prostu wiedz, że prawdopodobnie będziesz rywalizować z niektórymi z najbardziej elitarnych graczy.

Możesz grać solo, w parach lub w trójkach, z nieco innym systemem punktacji, w zależności od tego, w co grasz. Zdobywasz punkty „Hype” na podstawie zarówno pozycji, jak i zabójstw, więc musisz zaangażować się w akcję i eliminować przeciwników, jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki. Wiąże się to również z ogólnym trybem Areny, który śledzi twoje rankingi i może stawiać cię w rywalizacji o turnieje i zawody, jeśli będziesz osiągać stale wysoki poziom.

Istnieją również pewne zmiany w sposobie działania tego trybu, na przykład dostajesz więcej materiałów z rozbijania obiektów, dzięki czemu możesz budować o wiele więcej i znacznie szybciej gromadzić zasoby. Tworzy bardzo agresywny i szybki tryb, w którym nieustannie będziesz walczył o przewagę.

Nie ogłoszono, jak długo ten tryb będzie działał, ale na podstawie poprzednich przykładów można rozsądnie oczekiwać, że pozostanie on przez co najmniej czas trwania następnego sezonu, dając wiele okazji do zdobycia „Hype”.

Napisane przez Ryana Woodrowa w imieniu GLHF.Źródło : https://ftw.usatoday.com/2022/08/fortnite-late-game-arena