Top 5 zimowych skórek Fortnite fani chcieliby zobaczyć w te Święta


Nadchodzi zima, a gracze Fortnite są gotowi na sezonowe nagrody. Gra często świętuje Boże Narodzenie, rozdając prezenty, w tym darmowe kosmetyki. W przeszłości było kilka skórek o tematyce świątecznej, w tym porucznik Evergreen, Yule Trooper, Merry Marauder i Gingerbread Raider.

Oto kilka nowych skórek o tematyce zimowej i świątecznej, które fani chcieliby zobaczyć.


Skórka Świętego Mikołaja byłaby idealna do zimowej kolekcji Fortnite

5) Świąteczne kolory dla ryb Toona

Toona Fish może być w świątecznym kolorze na okres świąteczny.  Obraz za pośrednictwem Epic Games
Toona Fish może być w świątecznym kolorze na okres świąteczny. Obraz za pośrednictwem Epic Games

Toona Fish, dostosowywalna skórka z rozdziału 2 sezonu 8, jest całkowicie bezbarwna, dopóki gracze nie wybiorą własnych. Jednak posiadanie niebieskiej, czerwonej i zielonej palety kolorów będzie idealnie pasować w tym okresie świątecznym.


4) Elf

Elf to jeden z najsłynniejszych filmów bożonarodzeniowych wszech czasów, a fakt, że nie nawiązał jeszcze współpracy, jest zaskakujący. Współpraca pozwoli Fortnite stworzyć skórkę „Buddy the Elf”. Nikt nie mówi o świętach Bożego Narodzenia jak elf i nie ma elfów bardziej kultowych niż Buddy.

To mecz stworzony w niebie i Fortnite powinien to zrobić tej zimy. Pomimo posiadania kosmetyku wyraźnie inspirowanego Buddy, musi istnieć prawdziwa skóra Buddy’ego.


3) Bałwan Mroźny

Bałwan Frosty, kultowa zimowa postać.  (Obraz za pośrednictwem IMDb)
Bałwan Frosty, kultowa zimowa postać. (Obraz za pośrednictwem IMDb)

Ten może być nieco trudniejszy, ponieważ kształt bałwana nie pasuje do skórki Fortnite. Jednak śnieg jest synonimem zimy i nikt nie uosabia tej pierwszej bardziej niż Frosty.

Postać wykracza poza święta Bożego Narodzenia i byłaby dobrym dodatkiem. W grze są skórki bałwana, ale nie dla Frosty’ego.


2) Mroźny ogar bojowy

Ogar bojowy powinien otrzymać wariant Frosty.  (Obraz za pośrednictwem Epic Games)
Ogar bojowy powinien otrzymać wariant Frosty. (Obraz za pośrednictwem Epic Games)

Pojawił się pakiet Frosty Legends, ale zawiera tylko trzy skórki Fortnite. To powiedziawszy, Battle Hound jest jedną z najbardziej kultowych skórek Fortnite w grze i ma wariant Molten. Dlatego gwarantuje również Frosty. To natychmiast stanie się jednym z popularniejszych dodatków do gry.


1) Święty Mikołaj

Święty Mikołaj jest ucieleśnieniem Bożego Narodzenia. Istnieje mnóstwo świątecznych filmów i prawie wszystkie dotyczą tej kultowej postaci. Jest fikcyjną postacią, która wykracza poza media, więc współpraca nie byłaby warunkiem wstępnym.

Fortnite powinien wprowadzić skórkę Świętego Mikołaja prędzej niż później. Sierżant Winter jest najbliższy, ale wydaje się to bladą imitacją wpływu słynnej postaci.


Przy tak bogatym zbiorze zimowych postaci Fortnite może pozwolić sobie na kreatywność i przygodę. Dodanie któregokolwiek z nich jeszcze bardziej zwiększy popularność gry.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=89212599565540E6A065FAD8117B6941&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-top-5-winter-themed-fortnite-skins-fans-love-see-christmas&c=3164120073114646931&mkt=fr-fr