Top 5 rzadkich skórek Fortnite zatwierdzonych przez pot


Skórki Fortnite są ważne dla gry. Mogą zapewnić graczowi kolejny poziom zabawy i często pomóc mu w lepszej identyfikacji. Na przykład skórki Marvela są tak popularne, ponieważ ludzie się z nimi identyfikują i chcą być znani jako fani Marvela. Co więcej, potrafią zidentyfikować graczy jako część grupy graczy, zarówno dobrych, jak i złych. Poty są dominującą grupą w Fortnite, a ich skórki często mogą być tego wskaźnikiem.

Istnieją rzadkie skórki Fortnite, których gracze nie mają, a wiele bluz używa ich, aby pokazać, jak długo grali lub jak dobrzy są. Oto pięć przykładów.


Pięć rzadkich i spoconych skórek Fortnite

5) Mroczny Podróżnik

Ta skórka zadebiutowała w przepustce bojowej w rozdziale 1 sezonu 3, co czyni ją jedną z najstarszych skórek w grze. Nie było wtedy tylu graczy, więc niewiele osób miało nawet przepustkę bojową. Był to poziom 70, więc nie było to łatwe do zdobycia. Dodatkowo jest czarny z jasnym pomarańczowym odcieniem, dzięki czemu wyróżnia się i jest łatwiejszy do zobaczenia, ale pot nie martwi się, że zostaniesz zauważony.


4) Galaktyka

Skórka Galaxy była dostępna tylko dla wybranej grupy graczy (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Skórka Galaxy była dostępna tylko dla wybranej grupy graczy (zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Skórka Galaxy była darmowa dla graczy, którzy kupili wtedy nowy telefon Samsung Galaxy i grali w Fortnite. Tak więc od samego początku nie był dostępny dla wielu graczy. Szybko zyskała reputację spoconej skóry i stała się dość rzadka, co czyni ją doskonałą spoconą skórą.


3) Żniwiarz

Losowa myśl: Czy to dziwne, że chcę, aby Żniwiarz dostał kolejną skórkę? Tak, tak, mamy prawdziwego Johna Wicka w Fortnite, ale nie wiem, po prostu myślę, że jest fajny https://t.co/E6dVgStQ5Y

Ta skórka pochodzi również z rozdziału 1 sezonu 3. Podobny wygląd Johna Wicka (rzeczywista skórka Johna Wicka została dodana znacznie później) nazwany Żniwiarzem był skórką poziomu 100, więc gracze, którzy ją noszą, są dość wykwalifikowani, ponieważ wymaga to trochę wysiłku aby uzyskać górną skórę. Są też długoletnimi graczami, co sprawia, że ​​są jeszcze bardziej skłonni do pocenia się. Widziano go tylko w tej przepustce bojowej, więc jest dość rzadki.


2) Omega

W pełni spersonalizowane skórki Omega są dość rzadkie i zdecydowanie spocone (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
W pełni spersonalizowane skórki Omega są dość rzadkie i zdecydowanie spocone (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Na długo przed tym, jak Fortnite współpracował z prawie każdym superbohaterem, stworzyli własne. Omega była najlepszą skórą w rozdziale 1 sezonu 4 i jest dość spoconą skórą. Opcje dostosowywania, wiek i rzadkość sprawiają, że jest to popularna skórka w spoconej społeczności. Niewiele z nich jest już widocznych w grze, ale nadal tam są.


1) Czarny Rycerz

Czarny Rycerz to prawdopodobnie najrzadsza skórka w grze (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Czarny Rycerz to prawdopodobnie najrzadsza skórka w grze (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Czarny rycerz był najlepszą skórką w przepustce bojowej drugiego sezonu rozdziału 1, ale nie wszyscy, którzy osiągnęli ten poziom, ją nabyli. Musiał być wtedy kupiony za V-dolce, więc niewiele osób ma tę skórkę. To prawdopodobnie najrzadsza skórka w grze. Jego wiek i rzadkość sprawiają, że jest to idealny flex na pot, więc powinni być ostrożni, jeśli gracze kiedykolwiek zobaczą go w grze.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A5421AAC8F0744199ABAAD709C2567AF&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-top-5-rare-fortnite-skins-sweat-approved&c=14843127685675012856&mkt=fr-fr