Najlepsze kanały Twitch Fortnite – ranking topowych streamerów.

Najlepsze kanały Twitch Fortnite

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a strumieniowe przesyłanie gier numer jeden to prawie zawsze Fortnite. W danym momencie jest prawie tyle samo aktywnych graczy Fortnite, ilu jest widzów Twitcha. Ale które kanały Twitch Fortnite są najlepsze?

Najlepsze kanały Twitch Fortnite

Najlepsze strumienie Fortnite są nieco subiektywne. Niektórzy ludzie mogą gardzić dużymi streamerami i faworyzować mniejsze kanały z mniej niż tysiącem widzów. Jednak wśród większych kanałów Twitch Fortnite istnieją pewne rażące wyjątki.

1. Ninja

Jedną z transmisji Fortnite, która przyczyniła się do popularności gry, jest Ninja. Wraz z Battle Royale jego popularność gwałtownie wzrosła, a nawet otrzymał pierwszą skórkę streamera! Jednak nie zawsze było łatwo żeglować. Po rozdziale 2 zasadniczo przestał być kanałem Twitch Fortnite, ale od tego czasu powrócił wśród swoich 18,5 miliona obserwujących.

Link do kanału Ninja na Twitchu: https://www.twitch.tv/ninja.

2. NickEH30

Chociaż NickEh30 jest nieco niezwykłym wyborem na tej liście, bez wątpienia zasłużył na miejsce jako jeden z najlepszych kanałów Fortnite. Wśród swoich 4,4 miliona obserwujących zachowuje wszystko PG-13. Nie ma tu wiele wulgaryzmów ani trujących zachowań.

Link do kanału NickEH30 na Twitchu: https://www.twitch.tv/nickeh30.

3. Kliksa

Clix to topowy kanał Twitch Fortnite, a także profesjonalny gracz na zawodach! Przez większość czasu profesjonalni gracze mają trudności z utrzymaniem aktywności transmisji poza grą, ale jest to jeden kanał, na którym można uzyskać jedno i drugie. Idealnym połączeniem profesjonalnego gracza i artysty jest Clix. Chociaż transmituje inne gry, jeden z najlepszych kanałów Fortnite należy do niego.

Link do kanału Kliksa na Twitchu: https://www.twitch.tv/mongraal.

4. SypherPK

SypherPK to jeden z najlepszych kanałów Twitcha i jeden z najbardziej aktywnych dostawców wideo Fortnite online. Prawie zawsze można go znaleźć grającego w grę, ponieważ ciągle się transmituje. Tworzy mnóstwo różnych materiałów dotyczących Fortnite i zawiera o wiele więcej gier, w które mogą grać jego widzowie.

Link do kanału SypherPK na Twitchu: https://www.twitch.tv/sypherpk.

5. MrSavage

MrSavage to kolejny najpopularniejszy kanał na Twitchu. Od swojego debiutu na platformie w 2018 roku wyrósł na jednego z najpopularniejszych streamerów Fortnite. MrSavage może niewątpliwie konkurować jako jeden z najlepszych graczy Fortnite, ponieważ od czasu do czasu gra zawodowo i wygrał trzy różne turnieje DreamHack. Jest wspaniałym kanałem do oglądania, niezależnie od tego, czy chcesz grać w trybie rywalizacji, czy wspierać kogoś w Fortnite Twitch Rivals lub w innych grach.

Link do kanału MrSavage na Twitchu: https://www.twitch.tv/mrsavage.

Źródło: Meaww.com