To twoja ostatnia szansa na udział w wydarzeniu Fortnite The End przed końcem 8. sezonu Rozdziału 2. » Brinkwire


Ostrzeżenie: to twoja ostatnia szansa na udział w wydarzeniu Fortnite The End przed końcem 8. sezonu Rozdziału 2.

Zanim rozpocznie się Fortnite The End Event, gracze, którzy chcą zdobyć dużo XP i odblokować najlepszy sprzęt, będą musieli wykonać kilka prostych procedur.

Epic Games ostrzegło graczy, że dzisiejsze wydarzenie Fortnite The End będzie dostępne tylko raz.

Nie będzie duplikatów i nie ma pewności, że zespół Fortnite nie wymyśli czegoś nowego do dodania do gry.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest wejście do gry przed rozpoczęciem wydarzenia Fortnite, aby upewnić się, że wykonałeś wszystkie niezbędne kroki, aby odblokować ostatnie części Przepustki Bitewnej.

Epic Games ujawniło, że każdy, kto dołączy do gry do 21:00 GMT w sobotę 4 grudnia, otrzyma ponad 200 000 PD.

To fantastyczna okazja, aby awansować, zanim zbliżające się wydarzenie End wyczyści wszystko do czysta.

Chociaż nie wiemy, kiedy rozpocznie się rozdział 3 Fortnite, istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozpocznie się on wkrótce po dzisiejszych wydarzeniach.

Epic Games nie powiedziało jeszcze, jakie są ich plany, ale mogą zdecydować się powstrzymać ludzi przed graniem w tę grę, wyłączając ją na kilka dni.

Zdarzyło się to już wcześniej, ale tylko raz, więc nie ma pewności, że powtórzy się ponownie wraz z zakończeniem rozdziału 2, sezonu 8 Fortnite.

Oto podsumowanie wszystkiego, co się kończy i będzie dostępne przed dzisiejszym wydarzeniem End:

„Połącz siły z przyjaciółmi i graczami z całego świata, aby walczyć z korupcją na Sideways”. Zbierz cały zespół, ponieważ „The End” obsługuje ogromne imprezy do 16 graczy w kolejce. Pamiętaj, aby zameldować się wcześniej, ponieważ playlista „The End” będzie dostępna w Fortnite na 30 minut przed rozpoczęciem gry.

„Koniec” to jednorazowe wydarzenie w grze. Ponieważ powtórki nie będą dostępne, twórcy treści i gracze, którzy chcą ponownie przeżyć ostatnie momenty Fortnite Rozdział 2, powinni uchwycić i przechowywać swoje wrażenia.

„Po rozpoczęciu „Koniec” gracze nie będą mogli zmieniać swoich ustawień, więc przed przystąpieniem do gry zmodyfikuj wszelkie opcje wizualne zgodnie z własnymi preferencjami. Ponieważ sezon zakończy się dzień wcześniej, wszyscy gracze, którzy zameldują się przed końcem sezonu, otrzymają 225 000 PD.

„Należy zauważyć, że każdy. „Podsumowanie wiadomości Brinkwire”.Source : https://en.brinkwire.com/entertainment/warning-this-is-your-last-chance-to-participate-in-fortnite-the-end-event-before-the-end-of-chapter-2-season-8/