To nie zadziałało! Fortnite: serwery Battle Royale w Chinach zostaną zamknięte


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / YouTube / Instagram / Aktualności / Discord / Fora / Telegram

Jak szczególny jest rynek chiński? Wystarczająco dobrze, aby gra wideo odniosła sukces w pozostałych częściach świata, na przykład FortniteNie bądź tam i zaraz się pożegnasz, ponieważ biorąc pod uwagę małe zainteresowanie, jakie byli gracze w kraju azjatyckim, twoje godziny są policzone, a serwery zostaną zamknięte za kilka dni.

Fortnite żegna się z Chinami

Choć jest to zaskakujące, Fortnite: Battle Royale to kilka dni od zamknięcia operacji w Chinach. Powyższe zgodnie z raportem autorstwa GameRant gdzie zauważono, z informacją z oficjalnej strony w tym kraju, że serwery gier Epic Games zostaną zamknięte 15 listopada. Zgodnie z oświadczeniem, 1 listopada, rejestracje online przestaną być w stanie grać, a 15 listopada, serwery zostaną zamknięte, więc żaden użytkownik nie będzie mógł wejść do gry.

Chociaż wiadomości mogą przyciągnąć uwagę, w rzeczywistości Fortnite: Battle Royale w Chinach nigdy się to nie pojawiło. Jego pierwszy incydent miał miejsce w 2018 roku, na drodze do globalnego sukcesu, kiedy chiński rząd zakazał gry w całości, uniemożliwiając wykorzystanie dobrego momentu i narastającego szumu.

W chińskiej wersji Fortnite było wielu zwycięzców, a nie tylko jeden

Następnie Epic Games musiało wiele rzeczy zmodyfikować w Fortnite: Battle Royale aby mógł być publikowany i odtwarzany w Chinach, w tym skórkach i przedmiotach, głównym źródle monetyzacji, ponieważ były one zupełnie inne niż te wprowadzone na innych rynkach i nie wzbudziły zainteresowania chińskich graczy. Ponadto, Fortnite: Battle Royale Natrafiła na różne ograniczenia w kupowaniu PaVos ze względu na decyzje i działania podjęte przez chiński rząd, co znacznie zmniejszyło jej potencjał wysokich dochodów i zysków.

Kolejna zmiana, która musiała zostać zastosowana w Fortnite: Battle Royale Aby można było w nią grać w Chinach, zasadniczo przypominało Battle Royale, ponieważ w pozostałej części świata jest to kwestia tylko jednego gracza, który przeżyje i odniesie zwycięstwo, ale w przypadku Chin było wielu zwycięzców, ponieważ to wystarczyło aby przetrwali ponad 20 minut, aby otrzymać zwycięstwo, tak aby propozycja gry była zgodna z moralną ideą rządu Chin.

Bądź na bieżąco, w LEVEL UP.

Wideo: Historia za: Fortnite Battle Royale

Źródło

Source : https://oicanadian.com/it-didnt-work-fortnite-battle-royale-servers-in-china-to-be-shut-down/