„The Tonight Show” zorganizował wydarzenie w „Fortnite”


Obserwatorzy Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem wiesz, że nie unika dziwnych pomysłów lub czegokolwiek, co w tej chwili jest popularne — pamiętasz, jak napompował NFT? Więc kiedy ogłoszono, że będzie gospodarzem programu w ciągu Fortniteszczerze to nie było tak szokujące, jak mogłoby się wydawać.

Nie tylko ma Fortnite gościł już wielkie wydarzenia, takie jak koncerty dla Ariany Grande, ale według projektu gry jest to idealne miejsce do zorganizowania współpracy między talk show a grą wideo. Jest to ta sama gra, w której można obecnie znaleźć Goku walczącego z Iron Manem, podczas gdy gigantyczny bananowy człowiek o imieniu Peely robi siatkę z LeBronem Jamesem. Wirtualny Nowy Jork oparty na Dzisiejszy pokaz w porównaniu wydaje się dość oswojona.

Trochę dziwne jest uzasadnienie tego wydarzenia. Jak powiedzieliśmy, współpraca z Fortnite to całkiem normalna rzecz. Według oficjalnego komunikatu prasowego robią to, ponieważ chcieli zaangażować się w „metawers”. Najwyraźniej nie jest to również oficjalna współpraca z Epic Games, więc musieli użyć narzędzia do tworzenia w grze, aby zrobić to sami.

Podczas gdy Fortnite zdecydowanie nie jest metawersem, prawdopodobnie jest to najbliższa rzecz, jaką mamy do tego, jak zwykle jest to teraz opisywane. Czy to oznacza, że? Dzisiejszy pokaz teraz na zawsze zacznie organizować swój program w metaverse i wszyscy będziemy musieli oglądać go i uczestniczyć za pośrednictwem wirtualnych ekranów? Prawdopodobnie nie, ale to całkiem fajne, że możesz uzyskać tak wysoki poziom szczegółowości wewnątrz Fortnite narzędzie twórcy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632c00f3254c47b0ae081544ec82b67e&url=https%3A%2F%2Fuproxx.com%2Fedge%2Fjimmy-fallon-tonight-show-fortnite-metaverse%2F&c=1102634308795087502&mkt=fr-fr