The Rock znów wraca do Fortnite


Dwayne „The Rock” Johnson nie jest obcy Fortnitejak Czarny Adam aktor zapewnia głos Fundacji w Battle Royale Epic, a nawet jest grywalną postacią. Okazuje się jednak, że jest więcej niż jeden sposób – lub dwa – aby The Rock pojawił się w Fortnite. Epic ogłosił, że The Rock dostanie zupełnie nowy Fortnite skórka od 20 października 2022, aby uczcić jego rolę w Czarny Adam.

Johnson gra złoczyńcę w nadchodzącym filmie o superbohaterach DC, a jak zauważył Kotaku po raz pierwszy, podróż do premiery była długa. Johnson jako Czarny Adam został po raz pierwszy ogłoszony w 2007 roku jako część filmu DC z udziałem Shazama, zanim projekt przeszedł kilka zmian i ostatecznie stał się własnym filmem skupiającym się wyłącznie na samym Czarnym Adamie.

Film w końcu zadebiutuje 20 października 2022, tego samego dnia co The Rock’s Fortnite skóra. Obok Czarny Adam skóry, Epic dodaje również tematyczne akcesoria, w tym narzędzie do zbioru i coś, co wygląda jak szybowiec.

Nowa skórka sprawia, że ​​Johnson jest jedną z niewielu celebrytów, która pojawiła się w Fortnite na wiele sposobów, z Tomem Hollandem jako drugim.

Tymczasem Epic wciąż milczy, czego można się spodziewać po nadchodzącym okresie Fortnite Wydarzenie Halloween, choć kilka przecieków wskazuje na nowe, nowe wyzwania w sklepie.

Napisane przez Josha Broadwella w imieniu GLHF

Źródło : https://ftw.usatoday.com/2022/10/fortnite-the-rock