The Kid LAROI ogłasza grę „Fortnite” zawierającą niewydane utwory


Kid LAROI potwierdził szczegóły swoich Dzikich snów Fortnite doświadczenie, które obejmie niepublikowaną muzykę.

Wydarzenie The Kid LAROI’s Wild Dreams, które rozpocznie się w ten piątek (27 stycznia), ma być „wciągającym, interaktywnym doświadczeniem muzycznym przedstawiającym podróż LAROI od skromnych początków do czołowych wyprzedanych występów jako światowej supergwiazdy”.

Zgodnie z zapowiedzią, Fortnite Experience będzie zawierał nowy singiel The Kid LAROI „Love Again” oraz trzy niewydane utwory.

„W tym interaktywnym doświadczeniu gracze będą przemierzać cybermiasto „Laroitown”, by ostatecznie wziąć udział w wypełnionym po brzegi koncercie LAROI z ulubioną muzyką fanów i nową muzyką. Po występie gracze mogą dołączyć do LAROI na Afterparty. Na Afterparty posłuchaj miksu Wild Dreams w pętli i przyjrzyj się życiu LAROI — zarówno w trasie, jak i poza nią”.

Doświadczenie Wild Dreams będzie również obejmować zadania, w których gracze będą mogli zdobywać PD i specjalne przedmioty The Kid LAROI.

Akcja rozpocznie się 27 stycznia o godzinie 23:00, ale wcześniej gracze mogą rywalizować w specjalnym pucharze od jutra (24 stycznia), aby odblokować stroje inspirowane Kid LAROI, a także specjalną ikonę sztandaru i emotikon. Przedmioty będą dostępne w Fortnite ItemShop od czwartku (26 stycznia). Wyspa zostanie zamknięta 27 kwietnia.

Aby wziąć udział, gracze muszą jedynie wybrać kafelek „The Kid LAROI Wild Dreams” na ekranie odkrywania lub wprowadzić kod wyspy 2601-0606-9081.

Na początku tego miesiąca The Kid LAROI zapowiedział swój debiutancki album „The First Time” i udostępnił pierwszy singiel „I Can’t Go Back To The Way It Was”

W ostatnich miesiącach, Fortnite współpracował z takimi zespołami jak Metallica, Charlie Puth, Wu-Tang Clan i Silk Sonic.

W innych wiadomościach, Roblox został skrytykowany za ręczne wybieranie rażąco nieodpowiednich treści dla dzieci.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cf9e26d5ac496484612fe9f71664dc&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Fthe-kid-laroi-announces-fortnite-experience-featuring-unreleased-songs-3385583&c=11602875446718339905&mkt=fr-fr