The Kid LAROI może jutro ogłosić rzekomy koncert Fortnite


Od tego czasu minęło kilka miesięcy Fortnite gościł swojego ostatniego muzycznego gościa w ramach ubiegłorocznej serii Soundwave. Podczas gdy wielu graczom brakowało muzyki w swoich grach, może nie minąć dużo czasu, zanim gracze będą mogli wziąć udział w kolejnym koncercie.

Po poprzednim przecieku dotyczącym koncertu The Kid LAROI w tym miesiącu i jutrzejszej zapowiedzi artysty, wielu fanów oczekuje tej wiadomości.

Zgodnie z postem na Twitterze, The Kid LAROI stwierdził, że jego widzowie powinni „oglądać jutro :)”, przez co wielu fanów myśli, że zapowiedział koncert. Chociaż nic nie zostało potwierdzone, byłoby to zgodne z datą podaną wcześniej przez Insider Gaming. Ponieważ koncert miał odbyć się za dziewięć dni, nadszedł czas, aby coś zostało ujawnione.

To skłoniło niektórych eksploratorów danych, takich jak Shiina, do skomentowania, że ​​wyobrażają sobie, że musi to być zapowiedź koncertu. Ponieważ domniemana data premiery programu 25 stycznia szybko się zbliża, staje się coraz mniej prawdopodobne, że tak się stanie. Jeśli to ogłoszenie Kid LAROI nie okaże się koncertem, być może będziemy musieli zacząć kwestionować, czy to się dzieje, czy nie.

Kid LAROI był wielokrotnie odtwarzany w radiu i na TikToku, a jego piosenki przejęły obie platformy. Stał się sławny dzięki piosenkom „Without You” i „Stay” z udziałem Justina Biebera. Wydaje się, że to nie do pomyślenia Fortnite gościłby tak popularnego artystę, którego wielu odbiorców mogłoby znać.

Wraz z aktualizacją dla Fortnite już jutro, niektórzy przewidują, czy na koncercie The Kid LAROI zostaną dodane nowe elementy.

Jeśli koncert się odbędzie, wkrótce powinniśmy zacząć widzieć oznaki.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c6396609084b739543f0bc8abdb8c8&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fthe-kid-laroi-may-announce-alleged-fortnite-concert-tomorrow&c=1421159267313535366&mkt=fr-fr