Tfue określa komicznie konkretny warunek powrotu Fortnite


Były gracz zawodowy Fortnite, Turner „Tfue” Tenney, przedstawił komicznie konkretny warunek powrotu do battle royale Epic Games, kontynuując strumieniowanie z gry, która zgromadziła miliony obserwujących.

Niedawni odwiedzający kanał Twitch Tfue otrzymaliby wybaczenie, że nie wiedzieli, że kiedyś zdominował świat strumieniowania Fortnite w taki sposób, jak Ninja, Myth i inni.

Była gwiazda FaZe Clan znacznie skróciła swój czas dzięki BR budynku Epic Games, wybierając zamiast tego niektórych swoich rywali, takich jak Warzone i Apex Legends.

Jednak potencjał powrotu nigdy nie zniknął całkowicie, a niektórzy fani po cichu mieli nadzieję, że w najbliższej przyszłości wróci do Fortnite.

Epickie gry – Fortnite

Tfue zakwalifikował się do Pucharu Świata Fortnite w 2019 roku jako jeden z najlepszych profesjonalistów na świecie.

Komentarze skierowane do SypherPK sugerują jednak, że powrót jest mało prawdopodobny, ponieważ 23-latek przedstawił komicznie konkretny warunek powrotu.

Film na YouTube z 25 września widział, jak Sypher odwiedził dom Tfue, tylko po to, by zadać pytanie, które jest na ustach wielu fanów Tenneya.

„Mam ważne pytanie dla wszystkich twoich fanów” – powiedział Sypher. „Kiedy wracasz do Fortnite?”

Tfue, który nigdy nie brał rzeczy zbyt poważnie, po prostu odpowiedział: „Emm, kiedy wróci Grota”.

Znacznik czasu: 0:14

Grota była podziemnym POI, zlokalizowanym pomiędzy Dirty Docks a Retail Row, który stał się miejscem, w którym Tfue zaczynał gry. Po raz pierwszy pojawił się w drugim sezonie Rozdziału 2, ale został całkowicie niedostępny po zalaniu w sezonie 3.

Być może dlatego Tfue określił to jako warunek powrotu do Fortnite, ale może Epic podniesie swoją rękawicę i wyczerpie POI, gdy sezon 9 spadnie.Source : https://www.dexerto.com/fortnite/tfue-lay-outs-hilariously-specific-condition-for-making-fortnite-return-1661961/