Teksańskie gwiazdy futbolu podpisują umowę NIL z wymarzonym graczem z Fortnite


Quinn Ewers i Xavier Worthy pomogą przywrócić teksański futbol z pomocą Fortnite.

Teksańscy piłkarze Quinn Ewers i Xavier Worthy połączyli siły z Fornite w umowie NIL.

Ewers musi jeszcze zagrać w grę dla Longhornów, ale w Teksasie wszystko jest większe, zwłaszcza w Fortnite. Podczas gdy Hank Hill rozprawia się z Arlen w związku z grą Dang vidya, Ewers i Worthy z pewnością zasługują na tę okazję do promowania popularnej serii gier wideo. Sportowcy grają w mnóstwo gier wideo w czasie przestoju, więc nie jest zaskoczeniem, że wielcy gracze z wielkich marek współpracując ze sobą.

Oto klip, który Ewers opublikował na Twitterze ze środowego popołudnia o współpracy z Fortnite.

Teksańscy piłkarze Quinn Ewers i Xavier Worthy lądują Fortnite NIL umowa

Bez wątpienia to wielki rok dla Teksasu. To już drugi sezon Steve’a Sarkisiana w Austin. Po tym, jak nie udało mu się dotrzeć do gry w kręgle w swoim pierwszym roku w pracy, cała presja jest na nim, aby to zmienić, zanim Texas awansuje i dołączy do SEC. Ewers był byłym pięciogwiazdkowym rozgrywającym, który rok wcześniej przekwalifikował się z liceum, aby udać się do Ohio State. Teraz wrócił do swojego rodzinnego stanu.

Ewers będzie walczył z zasiedziałą Hudson Card o czas gry w tym sezonie. Teksas jest również bardzo w środku loterii Arch Manning. Dopóki Ewers i Worthy mogą nawiązać dobre relacje, nie tylko na płaskim ekranie, ale także na boisku piłkarskim, Teksas ma szansę powrócić do czegoś więcej niż tylko Metaverse. W międzyczasie pozwólmy, żeby dzieciaki z college’u były dobrze wynagradzanymi studentami.

Wszystko jest większe w Teksasie i po prostu oznacza więcej w SEC, więc to musiało się wydarzyć.

Aby uzyskać więcej wiadomości piłkarskich NCAA, analiz, opinii i unikalnych relacji FanSided, w tym rankingów Heisman Trophy i College Football Playoff, pamiętaj, aby dodać te strony do zakładek.Źródło : https://fansided.com/2022/06/02/texas-football-quinn-ewers-xavier-worthy-fortnite-nil/