Tatsuo, pierwsza skórka kolejnego sezonu Fortnite: ujawniona z wyprzedzeniem

Kolejny sezon Fortnite zaplanowano na koniec maja. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowa przepustka bojowa będzie dostępna za niecałe trzy tygodnie. Nic więc dziwnego, że wyciekł już pierwszy skin na kolejny sezon. Skórka ta będzie zawarta w pakiecie startowym, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zostanie wydana na początku czerwca.

Tatsuo będzie pierwszą skórką na kolejny sezon Fortnite

Epic Games wydaje pakiety startowe w każdym sezonie Fortnite Battle Royale. Pakiety te zawierają kosmetyki idealne zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Pierwszy z tych pakietów został dodany w piątek wraz z aktualizacją v29.40, ale nie będzie dostępny przez kilka tygodni. Sądząc po ogólnej częstotliwości występowania tych pakietów, powinien on prawdopodobnie zostać wydany w drugim tygodniu następnego sezonu.

Pierwszy pakiet startowy sezonu 3 rozdziału 5 będzie prawdopodobnie kosztować 4,49 USD i zawierać następujące elementy:

  • Skórka Tatsuo
  • Kilof Karmazynowego Sai
  • Błyskotka torby na sprzęt Tatsuo
  • 600 V-dolców

Następny sezon Fortnite przyniesie o wiele więcej skórek. Większość graczy nie może się doczekać nowej przepustki bojowej, która będzie zawierać co najmniej siedem skórek, V-dolce i mnóstwo innej zawartości. Jednak przepustka bojowa nie została jeszcze ujawniona. Sezon ma mieć motyw apokaliptyczny, a Epic Games pokazało już kilka koncepcji kilku skórek w tym temacie.

Chociaż wyciekły pakiet startowy najprawdopodobniej zostanie wkrótce wydany, nic więcej nie zostało potwierdzone. Epic może potwierdzić temat kolejnego sezonu za tydzień lub dwa, ale do tego czasu pozostaną nam jedynie przecieki i plotki.

Źródło: www.videogamer.com