Tak wyglądałaby Bianca Belair z WWE w Fortnite


Fortnite niedawno zadebiutował z długo oczekiwaną zawartością rozdziału 3, wprowadzając nowe lokalizacje, nowe postacie i wszelkiego rodzaju nowe rzeczy do znalezienia i zebrania. Wprowadził także do gry nowe postacie, takie jak Spider-Man i Marcus Fenix, kontynuując imponującą implementację popularnych serii. To trochę oszałamiające, że jedna z największych franczyz rozrywkowych jeszcze nie pojawiła się w grze, a to byłaby WWE, zwłaszcza że tak wiele jej gwiazd pasowałoby do czystej zabawy z grą. To z pewnością obejmowałoby Biancę Belair, a NandKAnimations postanowiło pokazać, jak wyglądałaby supergwiazda, gdyby pojawiła się w grze.

NandKAnimations ujawniło w toku wersję swojej grafiki Fortnite Bianca Belair i wygląda niesamowicie. Belair jest ich ulubionym zapaśnikiem i to prześwituje, ponieważ sprzęt, długi warkocz i nastawienie są całkiem dokładne, a teraz chcę tylko, aby to się rzeczywiście wydarzyło w pewnym momencie.

Belair też to docenił, retweetując post, który możesz sprawdzić w powyższym poście.

@NandKAnimations udostępnił post z podpisem „#Fortnite #FortniteArt #Blender3d #WWE To Bianca Belair: EST of WWE i moja ulubiona wrestlerka od rn. Myślałem, że model idzie całkiem nieźle, więc postanowiłem podzielić się tym szybkim WIP z wami wszystkimi.”

Powiedzieli, że mają model od września i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ostateczną wersję. Poważnie, Fortnite, zróbmy to jak najszybciej, proszę. WWE idealnie pasowałoby do przepustki bojowej, a po odblokowaniu można by odblokować lub kupić inny sprzęt. Wrzuć jakoś ich charakterystyczny ruch, a ich wejście jest drwiące jako emotikony i jest to wygrana na całej planszy.

Dobra, więc jeśli mówimy o pierwszej fali marzeń WWE Fortnite, wybieram się z Belairem, Macho Manem (no dalej, urodził się dla Fortnite), Sasha Banks, Kofi Kingston i John Cena. Pomyśl, że ta grupa by rządziła, chociaż jest też wiele innych supergwiazd, których chciałbym tam również. Ponadto, jeśli Cena nie ma mocy niewidzialności, po prostu czegoś brakuje, prawda?

Czy chciałbyś zobaczyć supergwiazdy WWE w Fortnite? Daj nam znać w komentarzach lub jak zwykle możesz porozmawiać ze mną o wrestlingu i grach na Twitterze @MattAguilarCB!

Source : https://comicbook.com/wwe/news/this-is-what-wwes-bianca-belair-would-look-like-in-fortnite/