Ta strategia OG Fortnite nadal działa w rozdziale 5

Taktyka Skybase w Fortnite: sprawdzona strategia

Istnieje wiele sposobów na osiągnięcie zwycięstwa w trybie Royale w strzelance Battle Royale Fortnite, ale niezależnie od preferowanej metody, warto wiedzieć, że niektóre taktyki okazały się skuteczne pomimo niesamowitej liczby aktualizacji gry na przestrzeni lat. lat istnienia (i wciąż się liczą).

Jedna z takich taktyk nazywa się Skybase i polega na budowaniu w górę, a nie na zewnątrz, gdy burza nadchodzi podczas ostatnich rund bitwy królewskiej. Oczywiście taka taktyka służy dwóm celom: zapewnia graczowi przewagę na własnym boisku, pozwalając mu zaskoczyć wrogów, a także łatwą do obrony pozycję przeciwko tym znajdującym się w środku. Na subreddicie Fortnite użytkownik o imieniu K-boomX94 pokazuje, jak skutecznie wykorzystuje się tę taktykę, zdobywając oszałamiające królewskie zwycięstwo.

Skybase: strategia, która robi wrażenie

Dołączamy do niego w środku meczu, a jego platforma jest już znacznie wyższa niż wszystkie istniejące budynki lub geometrie na mapie. Jego przeciwnik zbudował własną fortyfikację na ziemi, w kierunku środka mapy. Wykazując zdumiewającą łatwość, gracz kontynuuje budowanie, aż jego platforma znajdzie się nad zaszytym przeciwnikiem, po czym po prostu wystrzeliwuje w niego serię Cluster Clingers, niszcząc ich kryjówkę i odnosząc łatwe zwycięstwo.

Wysiłki K-boomX94 wywarły wrażenie na społeczności subreddita. „Szczerze mówiąc, nie widziałem, żeby ktoś stworzył Skybase od pierwszego rozdziału, świetna gra! » komentuje MrDitkovichNeedsRent. „Właśnie całkowicie zbombardowałeś tego biednego faceta. » dodaje WszechmogącyNexus. „Aby to zrobić, prawie mógłbym zacząć budować od nowa!” » dodaje Beautiful-Bad8893. Kilku użytkowników jest również pod wrażeniem, że strategia ta jest nadal wykonalna w 2024 r. „Czy w Rozdziale 5 nadal możliwe jest tworzenie baz danych, pomimo zmniejszenia ogólnego limitu materiałów do 500 jednostek każda? Sprawdzony. » komentuje TheAngryOreo. „Tak, te granaty kasetowe topią wrogów i bardzo mi się to podoba” – dodaje Danny283.

Imponujący sposób na zwycięstwo

To z pewnością imponujący sposób na zwycięstwo w Fortnite i być może więcej graczy mogłoby sięgnąć do strategii z przeszłości, aby sprawdzić, czy mogą one zapewnić im jeszcze więcej zwycięstw w przyszłości. Gracze znaleźli wiele innych opcji – na przykład gracze Fortnite korzystający ze strategii Predatora lub ci, którzy kilka miesięcy temu skorzystali z techniki anulowania szczeliny.

Źródło: www.bing.com