Szybko odblokuj skórkę Free Runaway Racer w Fortnite

Pojawienie się nowej skórki Runaway Racer w sezonie Fortnite OG!

Gracze byli mile zaskoczeni, gdy firma Epic Games dodała skórkę Runaway Racer do sezonu Fortnite OG, bez dodatkowych kosztów. Aby je jednak odblokować, gracze muszą pracować ciężej niż kiedykolwiek.

Ta nowa skórka, dostępna bezpłatnie dla wszystkich graczy, wywołała wiele entuzjazmu. Ale będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i wytrwałość, aby go odblokować.

Najszybsze metody odblokowania darmowej skórki Runaway Racer w Fortnite

Istnieją dwie metody uważane za najszybsze odblokowanie darmowej skórki Runaway Racer w Fortnite. Pierwszym z nich jest ukończenie wszystkich dostępnych zadań i granie jak najwięcej, dopóki gracze nie osiągną 50 poziomów konta.

Fortnite OG oferuje trzy zestawy cotygodniowych zadań. Istnieją również różne inne zestawy zadań, w tym kamienie milowe konta i codzienne zadania, które są regularnie aktualizowane i oferują ogromną ilość punktów doświadczenia.

Druga metoda polega na użyciu karty usterki XP, która zapewni graczom absurdalną ilość XP bez większego wysiłku. Ta metoda jest z pewnością wątpliwa, ale pomoże graczom szybciej odblokować poziomy konta, jeśli nie mają czasu, aby zrobić to legalnie.

Wszystkie style i akcesoria skórki Runaway Racer w Fortnite

W poniższej tabeli wymieniliśmy wszystkie style i akcesoria, które gracze odblokują, posiadając skórkę Runaway Racer w Fortnite. Dodaliśmy misję, którą gracze muszą ukończyć, aby odblokować każdy przedmiot, jeśli ma to zastosowanie. Należy pamiętać, że wszystkie są dość podobne i można je odblokować, inwestując więcej czasu w grę.Wszystkie style zostaną odblokowane, gdy tylko skórka Runaway Racer zostanie dodana do szafki gracza.

Źródło: www.gamepur.com