Szef Fortnite Donald Mustard odchodzi na emeryturę, ale zapewnia, że ​​zespół programistów jest w dobrych rękach.

Donald Mustard, twórca Fortnite i były główny dyrektor kreatywny w Epic Games, po 25 latach pracy w branży gier wideo odchodzi na emeryturę. Mustard dołączył do Epic Games w 2008 r., po przejęciu przez Epic Games studia, którego był współzałożycielem, Chair Entertainment, i od tego czasu awansował na stanowisko głównego dyrektora kreatywnego w 2016 r., rok przed wypuszczeniem przez Epic Games Fortnite, gry, która na nowo zdefiniowała gatunek.

Mustard ogłosił odejście w emocjonalnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych: „Po niesamowitej podróży w tym miesiącu odchodzę na emeryturę ze stanowiska głównego dyrektora kreatywnego w Epic. Spędziłem prawie 25 lat w branży gier, pracując z najbardziej utalentowanymi ludźmi na świecie i jestem bardzo dumny z tego, co wspólnie stworzyliśmy. Od ambitnego Advent Rising po początki ChAIR, gdzie stworzyliśmy Undertow, Shadow Complex i trylogię Infinity Blade, po zaszczyt, że nasz mały zespół stał się częścią Epic, każdy nowy rozdział pozwolił mi osiągnąć coś nowego i oryginalnego. »

Mustard powiedział także, że jest „szczególnie dumny” z tego, że pomógł „stworzyć i ukształtować Fortnite” i był zaszczycony, że „był częścią zespołu, który codziennie stara się nieść radość i zabawę społeczności Fortnite”. Dodał: „Uwielbiamy patrzeć, jak przeżywasz każdą chwilę – wyskakując po raz pierwszy z autobusu bojowego, widząc, jak rakieta pęka w niebie, tańcząc z przyjaciółmi po Królewskim Zwycięstwie, wessając do czarnej dziury lub porwanej przez morze, gdy wyspa się zawróci – i tak dalej! Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami przyszłością Fortnite jako gracz! » Zespoły są w dobrych rękach i pracują nad ogromnymi, zapierającymi dech w piersiach i niesamowitymi projektami!!! Jestem podekscytowany możliwością spędzenia czasu z żoną i rodziną i jestem na zawsze wdzięczny Timowi Sweeneyowi i rodzinie Epic Games.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Co czeka nas w sezonie 5?

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 trwa pełną parą i zakończy się dopiero za chwilę. Dodano nowe lokalizacje łupów, w których gracze mogą zdobyć mityczną broń, a także mnóstwo nowych broni i ulepszeń rzeczywistości do odkrycia, nie wspominając o mocnej rybiej skórze. Ponieważ Fortnite Sezon 4, Rozdział 4, jest na tak wczesnym etapie wdrażania, niewiele wiadomo na temat Sezonu 5. Na szczęście gra Battle Royale nadal podaje, kiedy zakończy się bieżący sezon, więc wiemy mniej więcej, kiedy będziemy grać w następnym sezonie.

Zdecydowałeś się dowiedzieć więcej? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Fortnite Rozdział 4. Sezon 4. kończy się, gdy zaczyna się sezon 5. oraz czego możesz się spodziewać. W miarę zbliżania się startu nowego sezonu będziemy informować na bieżąco o dokładnych terminach.

Fortnite Czy znajduje się na naszej liście najlepszych darmowych gier?

Źródło: www.techradar.com