Szef Fortnite Donald Mustard odchodzi na emeryturę, ale zapewnia, że ​​zespół programistów jest w dobrych rękach.

Fortnite: Twórca Fortnite Donald Mustard odchodzi na emeryturę po 25 latach pracy w branży gier wideo.

Podsumowanie kariery Donalda Mustarda

Donald Mustard dołączył do Epic Games w 2008 roku, po przejęciu jego studia Chair Entertainment przez Epic Games. Awansował po szczeblach kariery, aż w 2016 roku, na rok przed premierą przełomowej gry Fortnite, objął stanowisko głównego dyrektora kreatywnego.

Osiągnięcia

Mustard w emocjonalnym oświadczeniu w mediach społecznościowych stwierdził, że jest dumny z tego, że przyczynił się do powstania i sukcesu Fortnite. Mówi, że jest zaszczycony możliwością bycia częścią zespołu, który codziennie pracuje, aby zapewnić „radość i zachwyt” społeczności graczy Fortnite.

Wspomina najważniejsze momenty gry, takie jak pierwszy skok z autobusu bojowego, wystrzelenie rakiety, taniec z przyjaciółmi po Królewskim Zwycięstwie, przybycie czarnej dziury, a nawet obrót wyspy. Nie może się doczekać, aby podzielić się przyszłością Fortnite jako gracz ze wszystkimi innymi fanami.

Reakcja Donalda Mustarda

Mówi, że jest pewny przyszłości gry i zapowiada, że ​​zespoły pracują nad imponującymi i spektakularnymi nowymi projektami.

Donald Mustard jest wdzięczny dyrektorowi generalnemu Epic Games Timowi Sweeneyowi i całej rodzinie Epic Games za wsparcie i współpracę w trakcie jego kariery.

Co czeka graczy w Fortnite?

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 trwa pełną parą, a w nim nowe lokalizacje napadów, legendarna broń oraz mnóstwo nowych przedmiotów i ulepszeń do odkrycia. Niewiele jednak nadal wiadomo na temat Sezonu 5. Na szczęście gra zawsze wskazuje koniec bieżącego sezonu, dzięki czemu możemy poznać w przybliżeniu datę premiery kolejnego sezonu.

Będziemy na bieżąco informować Cię o dokładnych szczegółach, gdy będziemy coraz bliżej premiery Sezonu 5.

Wniosek

Fortnite podbił serca graczy na całym świecie dzięki innowacyjnej rozgrywce i regularnym aktualizacjom. Donald Mustard, twórca gry, odegrał ogromną rolę w jej sukcesie i po 25 latach kariery zasługuje na zasłużoną emeryturę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych darmowych grach, sprawdź już teraz naszą listę najlepszych darmowych gier.

Źródło: www.bing.com