SypherPK ujawni skórkę Fortnite Icon w ten weekend


Fortnite jest jedną z największych gier na żywo, a to częściowo dzięki włączeniu do gry różnych fikcyjnych i rzeczywistych postaci. Epic Games udowodniło, że jest zdolne do zawierania umów, tworząc całą serię kosmetyków Icon, która zwraca uwagę ludzi w społeczności. A najnowsza skórka Icon została ogłoszona przez długoletniego gracza.

SypherPK wkrótce otrzyma własną skórkę Icon, zgodnie z tweetem z dzisiejszego konta. Obecny plan zakłada ujawnienie skórki w ostatni dzień bieżącego sezonu, 17 września. Ponieważ serwery zostaną wyłączone następnego dnia rano o 1:00 czasu środkowoeuropejskiego, prawdopodobnie skórka nie zostanie dodana do sklepu z przedmiotami przynajmniej przez kilka dni do nowego sezonu.

SypherPK to streamer i twórca treści dla Fortnite z ponad 6 milionami subskrybentów na YouTube. Często przesyła filmy dotyczące różnych Fortnite tematy takie jak reagowanie na nowe sezony czy kosmetyki z gry. Biorąc pod uwagę, że gra już od jakiegoś czasu i był ważnym członkiem społeczności, ma sens, aby otrzymał skórkę ikony.

Podobnie jak w przypadku Chica, skóra SypherPK może również pojawić się na nowym poziomie, który pozwala ludziom zdobywać darmowe kosmetyki lub nagrody za doświadczenie.

Epic ostatnio rozdawał dużo więcej skórek ikon, a Chica była ostatnią postacią przed Sypherem, która otrzymała skórkę ikon. Nikt nie spodziewał się, że to nadejdzie, więc można się zastanawiać, nad jakimi innymi tajnymi skórkami ikon pracuje Epic.

Gracze będą mogli zobaczyć następną skórkę ikony, gdy SypherPK i Fortnite ogłosić to w najbliższą sobotę, 17 września.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6320e14e463a4ce19a0c091a5e0f7f3f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fsypherpk-to-reveal-fortnite-icon-skin-this-weekend&c=3373500907260606561&mkt=fr-fr