Sylens Lance’a Reddicka powinien dołączyć do Zavali w Fortnite


Chociaż Super Smash Bros. Ultimate reklamowała się pod hasłem „wszyscy tu są”, niewiele jest gier bardziej rozpoznawalnych ze względu na swój szalony potencjał crossovera niż Epic Games”. Fortnite. Odkąd Fortnitetryb battle royale, który został uruchomiony we wrześniu 2017 roku, stał się jedną z najpopularniejszych gier wszechczasów. Sednem rozgrywki jest solidna strzelanka z wieloma opcjami dostosowywania i modelem obsługi na żywo, który pozwala Epic Games z biegiem czasu dodawać fabuły, mechanikę i taneczne emotikony, wsparte częstymi odniesieniami do popkultury.

GAMERANT WIDEO DNIA

FortniteRosnący katalog postaci pochodzi z powieści, komiksów, telewizji, filmów i gier wideo. Są nawet gwiazdy, takie jak Ariana Grande, rozwiedzione z jakąkolwiek konkretną rolą, którą mogli odegrać, a także koncerty na żywo – z dataminą wskazującą na potencjalny występ Lady Gagi w Fortnite. Epic Games zwróciło wiele uwagi na dodanie Smocza kula postaci i mechaniki, a także treści z Bungie’s Przeznaczenie 2. Ten ostatni może dać aktorowi Lance’owi Reddick’owi wyjątkową okazję do kilku występów w popularnej strzelance.

POWIĄZANE: Kompozytor Phill Boucher mówi o różnicach między punktacją filmu a grami, takimi jak Heroish, Fortnite


Potencjał crossovera w Fortnite

Dłuższy Fortnite działa, tym bardziej absurdalne stają się jego scenariusze rozgrywki. Jego ostatnie Smocza kula wydarzenie dodało możliwość użycia przez każdą postać fali Kamehameha, co doprowadziło do powstania wielu filmów, w których Rick Sanchez zniszczył Dartha Vadera i Master Chief za pomocą kultowej techniki anime (i niekończących się w niej permutacji). Inną ważną atrakcją jest zbieranie skórek w dopasowanym zestawie do użytku z rundami drużynowymi, jak widać na Fortnitedodatek Młodzi Tytani postać Starfire wraz z kolegami z drużyny Raven i Beast Boy.

Biorąc pod uwagę zakres oferty popkultury, odbyło się kilka interesujących spotkań z postaciami w Fortnite. Jednym godnym uwagi przykładem jest Zendaya, który został dodany dwukrotnie w 2021 roku, obaj jako MJ z Spider-Man: Bez drogi do domu i Chani Travel z Wydma. Fortnite’s Przeznaczenie crossover rozpoczął się pod koniec sierpnia, zbiegając się z ogłoszeniem Przeznaczenie 2’s sezon 18 i pierwsze spojrzenie na nadchodzące rozszerzenie Lightfall. Zawiera trzy skórki dla dowódcy Zavali, Ikory Rey i Exo Stranger wraz ze specjalnymi emotikonami, trzema kilofami, szybowcem i unikalnym trybem gry o nazwie Kontrola Strefy Strażnika.


POWIĄZANE: Dlaczego Fortnite powinien dodać skórkę Cayde-6 Destiny

Potencjalne przejęcie przez Lance Reddick Fortnite

Zavala jest jedną z bardziej znanych Przeznaczenie postaci do zewnętrznych obserwatorów dzięki przemówieniu Reddicka „Cabał na Marsie”, ale z pewnością nie jest to jedyna postać, z której jest znany. Reddick działa od lat 90., występując w kilku wybitnych rolach telewizyjnych i filmowych, w tym Phillip Broyles na Grzywka i Charon w John Wick seria filmowa. John Wick Keanu Reevesa jest już w Fortnitezostawiając miejsce na kolejny crossover Reddick, gdy John Wick: Rozdział 4 wypuszcza i istnieje argument, który należy przedstawić za jego iteracją Alberta Weskera w Mieszkaniec Zła Seria Netflixa. Capcom pożyczył już Epic Games wiele uliczny wojownik znaków, więc nie jest to nierozsądne pytanie.


Jednak jednym crossoverem, do którego Epic Games powinno powrócić, jest Guerrilla Games” Horyzont franczyzowa. Aloy został dodany do Fortnite w kwietniu 2021 r. w rozdziale 2, sezonie 6: „Primal”, mimo że było to kilka miesięcy wcześniej Horyzont Zakazany Zachód trafić na PS4 i PS5. Teraz to Zakazany Zachód przyszedł i zniknął, mówi się o DLC podobne do Horyzont Zero Świtdodatek „Frozen Wilds”. Nawet jeśli tak się nie stanie, Horyzont Zew Góry to planowana flagowa premiera zestawu Sony PlayStation VR2.

Każda z tych okazji byłaby świetna, gdyby dodać Sylens z Reddick w Fortnite obok postaci takich jak Erend, Varl, a nawet Tilda van der Meer Carrie-Ann Moss dla większego rozpoznania nazwisk. PlayStation wyraźnie wykazało zainteresowanie Guerrilla Games” Horyzont seria jako jedna z najlepszych marek dzięki wspomnianemu spin-offowi VR, nadchodzącej adaptacji Netflix i crossoverom z tytułami takimi jak Uderzenie Genshin. Powracać do Fortnite wkrótce miałoby to sens, a Reddick mógłby z łatwością stanąć na czele tego, stając się kolejnym wielokrotnym gościem na wyspie.


Fortnite jest darmowy na urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jesieni faceci powinni dodać style skórek Fortnite i prezentyŹródło : https://gamerant.com/fortnite-crossovers-lance-reddick-destiny-2-zavala-horizon-forbidden-west-sylens/