„Surrealistyczna” współpraca gwiazdy TikToka Khaby’ego Lame’a z Fortnite.

Khaby Lame, fenomen mediów społecznościowych z ponad 160 milionami obserwujących na TikToku, jest także wielkim fanem gier wideo. Niedawno zrealizował jeden ze swoich najbardziej ambitnych projektów: zostanie postacią w grze wideo.

Bezprecedensowa współpraca z Fortnite

Blade jest już obecny w najnowszym sezonie gry Fortnite, opracowanej przez Epic Games. W tym sezonie, zatytułowanym „Last Resort”, gracze mogą przedostać się do sejfów i unikać kamer bezpieczeństwa jako Blade, po odblokowaniu swojej skóry w systemie przepustki bojowej.

Wieloletnia pasja

Khaby Lame mówi: „Od dawna jestem wielkim fanem Fortnite. Gram w tę grę od pięciu lat i czasami publikuję filmy na YouTube lub oznaczam Fortnite w moich relacjach. Byłem zachwycony tą grą.” Dodaje, że w przeszłości często bawił się postacią Mrocznego Rycerza.

Bliska współpraca

Blade nie tylko zgodził się być reprezentowany w grze, ale także blisko współpracował z zespołem Epic Games, aby dopracować każdy szczegół. Powiedział: „Praca z zespołem „Fortnite” była świetna. Ważne było dla mnie, aby mieć pełną kontrolę nad strojami, wyglądem i rolą mojej postaci”.

Dodaje również, że wiele się nauczył podczas tego procesu twórczego: „Spędziłem czas z zespołem na burzy mózgów i wymianie pomysłów na temat strojów… Oraz filmowałem i rejestrowałem moje ruchy na potrzeby gry. To był fantastyczny proces”.

Poruszająca reakcja

Khaby Lame nawet po wzięciu udziału w tworzeniu postaci przyznaje, że był bardzo wzruszony, gdy po raz pierwszy zobaczył swoją postać: „W dniu premiery włączyłem grę i zacząłem grać. To było surrealistyczne. Szczerze mówiąc, po prostu wpatrywałem się w moją postać przez dobre 15 minut. Jestem bardzo błogosławiony, poświęciłem czas, aby cieszyć się grą i tym doświadczeniem.

Pozytywny odbiór

Lame mówi, że reakcja fanów była jak dotąd w przeważającej mierze pozytywna: „Moją ulubioną częścią jest to, gdy fani wysyłają mi zrzuty ekranu i wspominają, że gram jako moja postać. To jest zajebiste „.

Źródło: www.bing.com