Strój Batmana, który się śmieje już dostępny w Fortnite


Fortnite dodała do gry swoją najnowszą współpracę z DC Comics, a strój Batman Who Laughs jest już dostępny w sprzedaży.

Batman Who Laughs dołącza do gry, aby uczcić premierę najnowszego komiksu DC x Fortnite. Fundacja, teraz również w sklepach.

To może być najbardziej wyjątkowa skórka Batmana w Fortnite biorąc pod uwagę jego pochodzenie i wygląd. Pochodzący z cyklu DC Comic Mroczne dni, Batman, który się śmieje to Bruce Wayne z Ziemi-22 z Dark Multiverse.

Batman Who Laughs jest popularną postacią wśród fanów DC Comics i prawdopodobnie stanie się jedną z bardziej poszukiwanych skórek DC w Fortnite. Możesz go kupić już teraz od Fortnite sklep.

Sam strój będzie kosztował 1500 V-dolców, ale dostępne są dodatkowe elementy kosmetyczne, zarówno osobno, jak i w pakiecie. Szybowiec Wings of Madness za 800 V-dolców oraz Death Metal Scythe w tej samej cenie. Jeśli szukasz wszystkich nowych produktów inspirowanych DC, możesz je kupić w zestawie za 2200 V-dolców z dodatkowym tylnym blingiem.

Biorąc pod uwagę estetykę tej postaci DC Comics, która jest jedną z mroczniejszych postaci dodanych do Fortnite, jego dodatek pojawia się w idealnym momencie, tuż przed Halloween.

Skórka Batman Who Laughs pozostanie dostępna w Fortnite przechowywać przez ograniczony czas. Jeśli więc planujesz dodać go do swojej kolekcji, zrób to, zanim będzie za późno. Nie ma jednoznacznej informacji, kiedy wróci do sklepu.

Source : https://dotesports.com/fortnite/news/the-batman-who-laughs-outfit-now-available-in-fortnite