Stranger Things powraca w najnowszej aktualizacji sklepu Fortnite

Chcesz wrócić do przeszłości? „Fortnite” daje taką możliwość dzięki najnowszemu rozdziałowi zatytułowanemu „Fortnite Battle Royale Rozdział 4 Sezon OG”, który przenosi graczy z powrotem na pierwotną wyspę „Fortnite” w Rozdziale 1 Sezonu 5. Ta aktualizacja obejmuje również przegląd przedmiotu w grze sklep, który obecnie oferuje codziennie ograniczony i wyselekcjonowany wybór klasycznych, oryginalnych przedmiotów z gier. W niedzielę sklep wzbogacił się o kolekcję nowych kosmetyków inspirowanych serialem „Stranger Things”, z których część nie była widziana od 2019 roku.

Nowe kosmetyki Fortnite „Stranger Things”.

Nowe przedmioty wydane w ramach „Fortnite Battle Royale Rozdział 4 Sezon OG” to strój Eleven, który obejmuje trzy różne style inspirowane „Stranger Things 3” i „Stranger Things 4”. Główny strój obejmuje Eleven w dżinsach i szelkach, koszulę z kołnierzykiem i plamami farby, jak widać na postaci w „Stranger Things 3”. Alternatywne style tego stroju przedstawiają Eleven w jej białym stroju izolacyjnym, który miała na sobie w „Stranger Things 4”, kiedy pracowała z doktorami Owensem i doktorem Brennerem. W tym stroju możesz grać jako Jedenastka z ogoloną głową lub Jedenastka w kapeluszu monitorującym mózg. Do zestawu dołączony jest także plecak „waffle Back Bling”.

Również w „Stranger Things 4” znajdziesz także nowy plecak z dioramą „Hopper’s Cabin Diorama Back Bling”, który oferuje dwa style do wyboru: tradycyjną dioramę wykonaną przez Eleven w „Stranger Things 4” lub bardziej ponurą wersję przedstawiającą kabinę zanurzeni w Upside Down, otoczeni ciemnością i mgłą.

W sklepie dostępne są także dwa nowe kilofy inspirowane serialem „Stranger Things”, z których pierwszy to „Włócznia Eddiego”, inspirowana bronią domowej roboty wykonaną przez Eddiego Munsona w „Stranger Things 4”. Fani mogą także wziąć do ręki kilof „Steve’s Bat”, który najwyraźniej był ulubioną bronią Steve’a Harringtona w różnych momentach serii „Stranger Things”.

Aby uzupełnić te nowe funkcje, dostępny jest również nowy taniec zwany „Śniadaniem Mocy Telekinetycznej”. Zawiera pudełko mrożonych gofrów, które otwiera się telekinetycznie, kręci goframi wokół głowy gracza, po czym tworzy smutną i uśmiechniętą twarz, a następnie spada na ziemię. Fortnite pokazał ten taniec w akcji w mediach społecznościowych.

Zwroty kosmetyków „Stranger Things”.

Dla tych, którzy przegapili kosmetyki „Stranger Things” po ich premierze w 9. sezonie „Fortnite”, powracają dwa stroje, w tym Chief Hopper w dwóch stylach, z kapeluszem lub bez, oraz Demogorgon.

Wszystkie elementy kosmetyczne „Stranger Things” będą dostępne w sklepie z przedmiotami „Fortnite” do godziny 19:00 czasu wschodniego w poniedziałek, 6 listopada.

Źródło: www.allhallowsgeek.com